блоги Ладижина

Блоги Ладижина
ГО "Офіцерський корпус" 18 марта 2014

До керівників м Ладижин всіх рівнів

ЗАЯВА ГО Офіцерський корпус


У зв’язку з тим , що громада нашого міста, як і весь народ України , став жертвою недолугого злочинного керівництва державою , а відповідно і керівництва на місцях - членами та представниками від “Партії регіонів”, що стало причиною занепаду міста, безробіттям , процвітанням корупції , хабарництва , здирництва , зубожінням громади , ростом злочинності .
Головна причина – бездарне керівництво міста, кадровий застій , безвідповідальність , жадоба особистої наживи , відсутність почуття людяності і патріотизму, про що свідчать численні поїздки на антимайдан працівників бюджетних установ під тиском керівництва міста.
За це потрібно нести особисту відповідальність перед громадою міста, адже кожний житель нашого міста добре знає всіх місцевих пристосуванців в усіх ешелонах влади.
Вже сьогодні багато керівників місцевих установ від “Партії регіонів” починають відбілюватися або примазуватись до інших нейтральних політичних сил , говорити , що іх змусили стати членом ПР чи нести якусь іншу ахінею. Також деякі з них починають відвідувати збори Ладижинського Майдану , навіть виступати з виглядом палкого майданівця. Щось дуже швидко вони поміняли кашкета , напевно на це є певні причини – бажання втриматися біля корита. Вірити цим горе-керівникам уже не можна. Гнати їх потрібно поганим віником.
З метою запобігання подальшого розвалу міста, утримання стабільності та збереження державних коштів і народного майна , громада міста вважає за необхідне звільнення всіх без винятку керівників міста та державних установ причетних до злочинів “Партії регіонів”. Не дивлячись на те , що вони нещодавно вийшли з рядів ПР , вимагаємо їх негайного звільнення із займаних посад , як таких , що не виправдали сподівання громади міста та зрадили її , дбаючи лише про власне збагачення та власні інтереси.

До керівників м Ладижин всіх рівнів

Згідно ЗУ “Про доступ до публічної інформації “ , з метою попередження подальшого процвітання корупції в м Ладижин , а також для достовірної інформації всіх жителів міста, зобов’язуємо всіх посадових осіб , керівників міста , правоохоронних органів , прокуратури , суду , податкової інспекції опублікувати через газети “Нове місто “ та “Ладижинська газета” всі види доходів за останніх 10 років отриманих ними на під час перебування на тій чи іншій керівній посаді , а також членами їхніх родин .
Опублікувати перелік всіх активів ( будинки , автомобілі , земельні ділянки та інше майно ) якими володіють місцеві керівники , члени їх родин ( дружина , діти ) та вартість даного майна.

Слава Україні !!!
Слава Героям Майдана !!!
ГО Офіцерський корпус
Коментарі:

18.03.2014 - 23:19 #1Петрович
Когось зобовязуєте відчитуватись за 10 років, а самі геть прізвищем своїм встидаєтесь підписатись. Офіцерськи корпус- це круто. Можна ще написати - космонавтський фронт, - ще поважніше буде звучати
19.03.2014 - 14:55 #2Марія
Я повністю підтримую такі вимоги. Пропоную: 1. всім депутатам міської Ради надати звіт за останні 5 років, що для себе взяв, а що зробив для людей. 2.Опублікувати через газети список 300-гривневих осіб, що їздили підтримувати вбивства людей в Києві, щоб мати юридичні підстави не допустити таких осіб до займання бюджетних посад. 3. Долучити до Ладижина компетентні перевіряючі органи з області для розслідування факту розкрадання міського бюджету.
19.03.2014 - 18:41 #322
Чим розбиратись хто сьогодні правий, а хто ні, краще ж зайнфтись тими, хто вже встиг розжитись. Щось на офіцерів не тягне, хіба що - на прапорщиків.
19.03.2014 - 22:27 #4Народ
ГО "Офіцерський корпус" , щось нове. Коли була створена організація? Ким створена? Хто в входить до керівного складу організації? Нічого не маю проти громадських організацій, але вони народжуються в таких таємничих умовах що дійсно встидаються назвати прізвища членів. Можливо дійсно там такі офіцери що громада не зрозуміє такої організації. Навскид пригадалися прізвища Плисак, Козік. Вони представляють цю організацію?
20.03.2014 - 00:43 #5semi
А хто це такі? Тепер, як зрозуміло, як день - так добрий день! "Правий сектор", народна самооборона, Народний трибунал, Офіцерський корпус? Хто наступний? І хто ті офіцери? Чим они займаються , де працюють? За які гроші живуть? Багато питань.Хотілось би прозорості.
20.03.2014 - 21:59 #6qwerty
Мовчать офіцери. Більш немає що сказати, скінчились ідеї
21.03.2014 - 09:47 #7Татьяна
А вы кто такие что бы такие решения принимать " Офіцерський корпус" это что еще за шайка националистов?
21.03.2014 - 12:29 #8Народ
Таня, чому зразу шайка націоналістів? Можливо там нормальні люди. Правда незрозуміла таємничість навколо цієї організації. Вже три дні зустрічаючи на вулицях міста офіцерів які на пенсії або зараз служать, запитую їх про цю організацію. Але ніхто нічого не чув і не знає. Скакодуб, можливо ти проясниш ситуацію?

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
05.01.2020 KennethTub: Аппарат предназначен для терапевтического воздейст...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.11.2019 HerthaRer: Немаловажно указать, что мы выполняем оптимизацию ...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
25.11.2019 HerthaRer: По мере увеличения количества сайтов, ссылки начал...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
31.07.2019 Walteraveby: В Медицинском стоматологическом центре Эстетика вы...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.07.2019 GarrySkern: Благодаря развитию современных технологий, строите...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
10.07.2019 MeganSmoog: Медицинский центр Эстетика - это клиника, оборудов...
Толерантність.
30.10.2018 Ян: Коментарі, фактично ні-про-що. А пану Ребусу, як ...
Отруєння...
22.10.2018 Diwainmek: Противовирусный препарат Даклатасвир, механизм дей...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори