блоги Ладижина

Блоги Ладижина
психолог Олена Червончук 22 июля 2013

Характер впливає на долю людини

Чи задоволені ви своїм життям? От тільки, якщо чесно, чи можете ви сказати що саме про таке життя ви мріяли? Якщо так, то ви щаслива людина.
Але дуже часто ми усвідомлюємо, що щось у нашому житті відбувається не так, найчастіше невдоволення проявляється в душевному дискомфорті.
Багато в чому життя людини залежить від її характеру. Вплив характеру на долю не варто недооцінювати. Можна сказати, що характер і доля це по суті одне і те ж. З точки зору психології характер людини - це ті властивості і якості особистості, які накладають певний відбиток на життєдіяльність у цілому. Риси характеру становлять ті властивості людини, які визначають той чи інший образ поведінки і спосіб життя.
Саме від характеру залежить які стосунки складуться у людини зі світом. Людину звичайно характеризують як скромну чи настирну, добру чи злу, боязку чи сміливу, ліниву чи працелюбну. Погодьтеся, що ці якості відіграють не останню роль у здатності людини досягати успіху у житті. Життєві досягнення і невдачі пояснюють характером людини. Досить часто можна почути такі вислови як «скористатися його добротою», «зловити на жадібності», «безвідмовна людина». Варто відзначити, що багатьма рисами нашого характеру досить вдало користуються інші.
Однак характер, не є вродженою якістю, на відміну від темпераменту чи здібностей. Дитина не народжується доброю чи злою, ввічливою чи грубою, вона стає такою під впливом виховання. У тому віці коли визначаються життєві цілі, формується особистість, складається система цінностей і установок людина знаходиться під впливом батьків, школи, однолітків і всі вони роблять свій внесок у формування її «я». Найбільший вплив на дитину батьки мають у дошкільному віці, надалі більш впливовим є соціальне середовище. Американський психолог Джудіт Річ Харріс стверджує, що становлення особистості дитини на 50% проходить під впливом однолітків. Підтверджується загальновідоме «з ким поведешся від того і наберешся». Адже дітей та підлітків думка однолітків хвилює значно більше, ніж думка батьків. Всі свої вчинки підлітки спрямовують саме на те, щоб вразити свої друзів. Згадайте себе, якщо ваша подружка у школі сказала б, що ця сукня вам не личить, то ваша мама навряд чи могла довести вам протилежне. Але від батьків залежить в якому оточенні живуть їхні діти, в якій школі навчаються, з ким товаришують.
Переважна кількість наших звичок, бажань і потреб є уявними, такими що відображають особливості сімейного та соціального середовища, нав'язані рекламою а не дійсно внутрішніми установками. Ось так ми і живемо, несучи на собі тягар чужих ідеалів і переконань, які до речі можуть виявитися хибними.
Напрошується висновок - якщо змінити характер людини, можна змінити її долю. Але чи так легко змінити характер? Психіці людини притаманні інерційні механізми, адже вони полегшують виживання індивіда у природі. Те що колись було засвоєно і вдало використано не змінюють без особливої потреби.
Але якщо ви відчуваєте що хотіли б щось змінити в собі, або якісь риси вашого характеру заважають вам жити, мінятися можна і потрібно. Робота над собою завжди приносить певні плоди.
Тож успіхів вам і нових досягнень.
Коментарі:

19.05.2020 - 12:44 #1Timothypam
+7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризисная стратегия

Продажи упали, заказов нет...
Ждете когда все это закончится?!

Наша антикризисная стратегия хороша тем, что актуальна по всему миру и в любой кризис. Мы поддержим Вас полностью в это нелегкое время: от создания до раскрутки Вашего проекта.

Что же мы конкретно предлагаем?

- Создание сайтов
Произведем оптимизацию и обновление сайта
- Продвижение сайтов
Приведём много потенциальных клиентов
- Мобильные приложения
Произведем оптимизацию и обновление сайта

Как результат за Ваше доверие гарантируем:
- Прибыль
Сделаем всё, для того, чтобы, увеличить объем продаж
- Окупаемость
Получите полную отдачу от инвестиций
- Удержание
Увеличим рост лояльности и вовлечение клиентов
- Репутация
Увеличим узнаваемость бренда и повысим имидж компании

А так же лояльную антикризисную ценовую политику

Нам доверяют
Наша компания поможет Вам в создании качественного брендбука
- Интернет-магазин Kerasol
- Провайдер Ростелеком
- Интернет-магазин С-Пудовъ

Компания iTДжинн
http://www.itgeen.com
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ +7 938 407 30 84

РФ, Москва, БЦ West Park, Очаковское шоссе, 34 +7 989 617 30 20
РФ, Краснодар, ул. Маяковского, 160а +7 988 369 87 77
Japan, Osaka, Joto ku, Hanaten nishi, 1-2 +8190 961 499 66

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Автобіографічні довідки
11.02.2022 Clintonzoode: I like this website so much, saved to my bookmarks...
Захистимо рідне місто Ладижин від забруднення хімічними джерелами струму».
06.01.2022 Adamvzh: Где Вы ищите свежие новости?
Лично я читаю и довер...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори