блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 30 января 2014

Пророцтво про смерть Януковича

ПРОРОЦТВО ГРЕКО_КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991.
Нініхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед першою світовою війною.
Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія в народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними.
Люди радіють та надіються, що все зле вже позаду, сподіваються на краще життя, на гарне майбутнє для себе і своїх дітей. Але на жаль не все так гарно буде в України та українців у найближчих чверть віку.
Ще мине одне покоління, поки Україна отримає свою дійсну незалежність, бо сьогоднішня незалежність, це швидше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту.
Я хочу розказати те, що чекає на наш нарід у найближчих чверть віку: Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики фальшивих пророків, будуть закриватися заводи і фабрики,
розпочнуться великі звільнення людей, почне рости безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїзджати за кордон на заробітки, як це і було колись.
Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, то тепер вони ж будуть на цю незалежність страшенно нарікати. Так буде кілька років.
По цих кількох роках життя трохи внормується економічно, але почнуться утиски та переслідування політичні.
І так буде тривати 13 років аж до величезного здвигу людей в Києві, який буде мирною відповіддю народу на дії другого керманича України посісти владу в державі пожиттєво.
Всього за чверть століття в Україні буде п’ять керманичів. Чотири керманичі мужчини. П”ятим керманичем України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати та посадить до тюрми.
А звільнить її з тюрми революційний нарід. Через 13 років прийде до влади третій керманич України, на якого всі щирі українці будуть покладати величезні надії.
Але він стане дуже гірким розчаруванням для нашого народу. Замість приступити до тяжкої праці та реалізовувати надії народу, він буде займатися тільки пустослів”ям, самолюбуванням та нечесним збагаченням.
Вся його каденція при владі - це даремно прогаяні роки життя для народу нашого. Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але цей Божий шанс Україна змарнує. Тоді знову в народі почне рости розпач та безнадія.
І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті совєти. Це буде страшна бандитська орда.
Питання : отче, а коли це станеться ???
Відповідь : це станеться через 15 років після мої смерті !!! (Отець Герман Будзінський помер в січні 1995 року )
Питання : отче, чи це будуть знову комуністи ??? ( Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені )
Відповідь : ні, це не будуть комуністи. Перші совєти прийшли до нас у 1939 році, другі прийшли в 1944 році, а треті совєти прийдуть до нас через 15 років по моїй смерті.
А комуністи тоді, вже будуть діяти легально і будуть їхніми союзниками. Це буде така собі двоголова диявольська совєтсько-комуняцька гідра.
Це буде нова орда на Україну, яка схоче перетворити наш нарід на своїх рабів. І ця диявольська гідра дірвавшись легально до влади розпочне страшні знущання над нашим народом.
Невинних людей почнуть тяжко переслідувати, патріотів будуть бити, садити до тюрем, навіть вбивати. В людей будуть забирати їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися.
Плач і розпач буде панувати на всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Всюди буде страшна корупція і несправедливість.
Всі хто зможе, будуть старалися покинути Україну. Москва ж буде всіляко підтримувати цю совєтсько-комуняцьку гідру та допомагати їй і мстити всім, хто схоче допомогти українцям, бо для Московщини,
Українці ніде не зможуть знайти захисту та справедливості, відродження України є смертельно небезпечним. Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу,
Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це станеться через 70 років після першої Катині. Вождь третіх совєтів буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання почне насаджувати в Україні найгірші совєтські порядки колишньої імперії.
Тоді настануть другі Крути, після яких відбудеться другий великий здвиг народу. Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою.
Московщина за допомогою третіх совєтів буде старалася втягнути Україну в нову імперію. Але в кінці, даремні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покарана Богом.
Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі.
Але не треба боятися, бо це триватиме дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро. Бог змилосердиться над Україною і вождя третіх совєтів вб”ють. Він не добуде своєї каденції.
Весь цей кровавий та жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням. Цим другим повстанням, цей диявольський совєтсько-комуняцький режим буде зметений з лиця землі.
Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх совєтів і комуністів будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства.
І цю помсту народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті совєти і комуністи проти України та народу, будуть такі самі страшні, як сталінські.
Обидві банди, третіх совєтів і комуністів, будуть заборонені та розпущені, а проти них буде організований та проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний нюрнберзькому трибуналу.
Все їхнє майно та гроші награбовані в України та українців будуть конфісковані, а ті треті совєти і комуністи, що лишаться живі, будуть покарані тюрмою. Отоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна!
Питання : отче, а коли це все станеться???
Відповідь : це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка. Його ж не даремно називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст.
Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України. Після цього, як Україну очолить жінка, яка вийде з тюрми,
на Україну чекає дуже скорий розвиток та велике майбутнє. Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка. А на Московщину впаде кара Божа за всі знущання,
які вона зробила Україні впродовж 350 років та іншим народам. Московщину чекає розпад та повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться. Така воля Божа.
Питання: отче, а коли це буде ???
Відповідь: це станеться через століття після большевицького перевороту.
Питання: отче, а чи можна щось змінити ???
Відповідь: що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього в нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам”ятати це, та мати,
як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі. Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас ???
P.S. Отець Герман Будзінський ( р.н. 1905 – р.с. 1995 ) - монах студит, греко-католицький священик, який пройшов понад 20 років тюрем та сталінських концтаборів.
Коментарі:

30.01.2014 - 16:13 #1city head
Сподіваюсь, що це пророцтво збудеться...
30.01.2014 - 20:42 #2klim
ЭТО ССЫЛКА!!!!!!!!!
9 ч назад3Пророцтво греко-католицького священника Германа Будзінського...
Пророцтво греко-католицького священника, отця Германа Будзінського зроблене в день українського референдуму року божого 1991.
provse.te.ua›2014/01/prorotstvo-hreko…hermana…pro…9 часов назад копия ещё

Пророцтво Германа Будзинского было опубликовано в интернете 9час. тому назад.
Много комментариев. Все ищут дополнительно сайт об ОТЦЕ! Нигде ничего нет! Я тоже искал.
К комментариям до ПРОРОЦТВА было определено, что это просто ПОДСТАВА!
Если бы пророцтво существовало,- его бы в интернете можно было найти и в других местах.
В комментариях говорят, что это бред, придуманный западными подстрекателями.
Есть такие, что верят.
Моё лично мнение; Греко-католики всегда ненавидели православных.
В блогах я опубликовал видеоролик с ихними призывами, кто хочет, может найти.
Эта перепечатка косвенно призывает украинцев к братоубийству!

Набирайте просто: "ПРОРОЦТВО ГЕРМАНА БУДЗИНСКОГО" и сами почитайте.
31.01.2014 - 11:13 #3Коля
да, абсолют по магазинам тоже разобрали. А твоя горячка так и непроходит.
31.01.2014 - 21:11 #4pash
PASH/ Кл!м ти У нас за рос!йського пророка виступаєш але забув що ки!вська Русь була ра Н1ШЕ н!ж Рос!я . ЯК говорив Висоцький= пророков нет в отечестве своем. А Ти у нас пророк !з ус!х пророк!в.
31.01.2014 - 21:20 #5Оля
Данный текст просто отражает желание народа.
2.02.2014 - 15:59 #6sem
Олю, ти підтримуєш фашизм? Я підтримую народ, я і є народ. Я вірю в народ. Тобі мабуть краще буде податися до Росєї.
2.02.2014 - 17:01 #7klim
Уже между собой ВЫ не можете разобраться, кто за народ, а кто - против!
Да какой ВЫ народ? Вы - винтики народа!
Я вот слушаю отчёт оппозиции; Выступают; Порошенко! Его заводы во всех уголках Украины!
А вот сбережения - в Европе! Неужели ВЫ думаете, что олигарх поделится с народом своим состоянием? Я НЕ ВЕРЮ!
Когда была оранжевая революция он также распинался у нас на центральной площади.
И что? Разграбили народ ещё больше, стали богаче. СЛАВА УКРАИНЕ!
Выступает за ним Виталий Грушевский; И ГОВОРИТ: - МЫ БЕЗ ОЛИГАРХОВ, МЫ С НАРОДОМ!
Так кто говорит правду? Первый или второй??? СЛАВА УКРАИНЕ!
И говорит дальше, очень интересно: " Мой принцип жизни; предал раз, предашь и во второй раз!"
Хорошо пан сказал ! О себе сказал!
Кличко тоже что-то мычал. Да ладно! А вот что сказал Яценюк;
"Обещали в Мюнхене, что Украина станет частью Европы!" ДА ВЫ ПОНИМАЕТЕ, ЧТО НАМ
ГОТОВЯТ!??? И дальше; ОСВОБОДИТЬ ВСЕХ С ТЮРЕМ, СВОБОДУ КАЖДОМУ!
Всех освободить, кто в казематах вместе с Юлей. ЭТО - УЖАС!
Уже освобождали в 1937 году! КТО НЕ СМОТРЕЛ, МОЖЕТЕ ПОСМОТРЕТЬ ФИЛЬМ.
И оскорбляйте друг друга! Мы ведь народ! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
2.02.2014 - 19:17 #8oksana
klim, ты обосрал опозицию. Ужас - это партия регионов, ты наверное один из них.
А дать правдивую оценку нынешней власти слабо? Мычит не опзиция, а такая срань, которая против народа, П----ть легче всего, писатель.
3.02.2014 - 11:20 #9klim
Оксана! Как женщина, ты - хамка! Да ещё безграмотная. Плохо училась в школе, плюс
очень плохо тебя воспитывали родители.
А теперь о главном! Я никогда, нигде и ни в какие времена не состоял ни в какой партии!
Далее; Запомни хорошо, НАРОД НЕ СТОИТ НА МАЙДАНАХ! Народ, как я писал, выживает при
нынешней криминальной власти. И эту ВЛАСТЬ я не защищаю. Я защищаю те интересы,
которые хотят растоптать! Не оппозиция, А ПРЕДАТЕЛИ ОППОЗИЦИИ ЯЦЕНЮК, ТЯГНИБОК,
КЛИЧКО.
Им Майдан уже не подчиняется, потому что, по видимому понял кто есть кто!
К Власти рвутся такие же КРИМИНАЛЬНЫЕ ЭЛЕМЕНТЫ! И если они станут при Власти
будет ещё хуже! По той причине, что они уже продали свои души ЗАПАДУ И АМЕРИКЕ.
Неужели так трудно понять, что ихними руками хотят сделать из нас рабов?
Если я так глупо пишу, то мне не нужно ВАС об этом убеждать.
Пройдёт немного времени и ВЫ сами поймёте и вспомните о том, в чём я вас предупреждал.
Вы забыли, что Яценюк занимал в Украине самые большие должности и кругом, как ты,ОКСАНА
пишешь,- обосрался! Я тоже умею быть вульгарным, не только все ВЫ, но не делаю этого.
И давайте я ВАС спрошу; - Куда побежали за помощью наши ВОЖАКИ?
К НАРОДУ??? НЕТ!!! Народ им не верит! ОНИ ПОБЕЖАЛИ В ЕВРОПУ! К тем, кто нас
ненавидит; ГЕРМАНИЯ, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, США!!!
Они были раздавлены нашей железной машиной войны! Думаете, они подарят нам цветы?
У НИХ ЗА ПАЗУХОЙ ГРЕМУЧАЯ ЗМЕЯ!!!
Поэтому, прежде чем поливать меня, ОКСАНА, грязью,- нужно пошевелить своими мозгами
и не слушать тех, кто навязывает свою ложь.
Счастья тебе и разумения! Всего доброго!
3.02.2014 - 16:18 #10oksana
Клим, я отлично закончила школу. Лучше быть хамкой, чем все видеть в розовом цвете. Много бывала на заработках в Европе. Везде нас уважают, кроме России. Вот там нас считают быдлом. Ты приветствуешь Россию, какие проблемы, едь туда и живи там.
Что касается оппозиции, может и есть у них какието проколы, но проколы , это не руки в крови. Я верю, что победа за людьми и оппозицией, хуже чем есть уже не будет.
Клим, убей в себе москаля или едь к ним.
3.02.2014 - 23:09 #11Оля
Sem, да нет, я нейтральна. Это просто вывод после прочтения текста.
25.02.2014 - 16:22 #12Наталія
Клім 100% молодець!!!!ПІДТРИМУЮ...
Шо робить зараз ОПОЗИЦІЯ - "думає про народ" - сидівши в Раді і змінює або ж відміняє закони, за які раніше голосувала і приймає нові,вигідні їм (опозиції)...і жодного з новоспечених політиків не хвилює питання про тих, хто ще й досі не отримав аванс за лютий..!!!!У більшості розчарування і розпач, нема впевненості в завтрашньому дні!!!!
28.02.2014 - 15:25 #13Паша
Наталія, наоборот! Все добре, хряк пішов покинувши свій золотий унітаз. Його підсвинки залишились. Вони ще діти в плані жлобства. Так от, їх зараз треба контролювати.
28.02.2014 - 20:30 #14freedom
На все воля Божа. Слава Україні!!!
17.04.2014 - 14:03 #15Владимир Путин
Смерть москалям. !!!
Смерть кацапам !!!

Слава неньке Украине !!! Слава Руси. Настоящей и единой Руси - Киевской.!!!
18.04.2014 - 13:54 #16ВладимиР ПутиН
klim , как человек-ты мудак.Да еще и хуйло кацапское.Ты - человечишка.И это почти как комплимент такой мрази и ничтожеству как ты.
Молчать и не п*здеть !!!
Это я тебе как Владимир Путин говорю !!!
18.04.2014 - 13:58 #17кацапоВсракуГрай
Вперше Погоджуюсь з Влвдіміром Путлером.
19.04.2014 - 08:30 #18klim
Газ для населения подорожает больше, чем ожидалось
2 апреля 2014 18:49

Власть решила повысит цену на газ для населения на 73%, тепло - на 40%

Новое правительство Украины решило поднять тарифы на газ для населения в среднем на 73%. Об этой информации сообщил журналистам министр финансов Александр Шлапак.

«Что касается тех, что использует газ - цена для всех категорий поднимется в среднем на 73%», - рассказал министр финансов.

Также Шлапак отметил, что для большинства по потребителей тарифы вырастут примерно на 50%.

Повышение ожидается с 1 мая 2014 года на следующих условиях: при потреблении до 2500 куб.м. в месяц цена будет составлять 1,197 гривен за 1000 куб.м.,
при потреблении до 6000 куб.м. - 1,965 гривен за 1000 куб.м, при большем объеме – 4,011 гривен за 1000 куб.м.

При использовании газа для приготовления еды, или подогрева воды в многоквартирных домах без теплоснабжения цена газа составит 1,299 гривен за 1000 куб.м.

Александр Шлапак пообещал, что правительство и в дальнейшем будет повышать тарифы на газ - в течение четырех лет (последнее поднятий планирую осуществить в 2017 году).

«С тарифами на тепло ситуации аналогичная, в среднем они будут подняты примерно на 40% с уже июля», - добавил министр финансов.

Шлапак обратил внимание на тот факт, что 4,5 миллиона украинских граждан, которые получают субсидии от государства, не ощутят поднятия цен.

Напомним, ранее представители нового правительство говорили о повышении тарифов на газ для населения примерно на 50%.

Источник: zn.ua

Так что как бы тебе Пуздик не захлебнуться своими фекалиями, которые ты, как холуй
российского Президента распускаешь окружающим. Слава Украине!!!!
19.04.2014 - 10:03 #19Стас
klim, всі і без тебе вміємо читати різні інтернет видання. Не треба тут цитувати. Можеш своїй старій бабі на ніч почитати і разом порадіти невідомо чому. Так шо не каламуть воду.
19.04.2014 - 13:12 #20Владимир Путин
Здравствуйте товарищи рабы.Пишет вам ваш Хозяин.Хочу я,войнушку ядерную,тут постепенно развязать.Не знаю.Начинать,не начинать.Скучно мне!!! Скучно Царю-Батюшке !!! Скучно !!! Миллиарды у вас наворованые,больше нерадуют. Хочу "драйва". Хочу веселухи!!!
Так -что...Тут все от мине зависит !!!
12.03.2017 - 13:27 #21критик
мяу

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Мой ответ или вся правда о феврале прошлого года
18.06.2022 RichardExhAl: No sois derecho. Soy seguro. Discutiremos. Escriba...
Автобіографічні довідки
11.02.2022 Clintonzoode: I like this website so much, saved to my bookmarks...
Захистимо рідне місто Ладижин від забруднення хімічними джерелами струму».
06.01.2022 Adamvzh: Где Вы ищите свежие новости?
Лично я читаю и довер...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори