Враховуючи, що досить часто на адресу ГО «Ладижинська громадська рада» лунає критика з приводу того, чим займається наша організація, що мовляв наша робота – це лише балаканина і не більше, вирішили підсумувати нашу роботу за минулий рік. Це робота активістів, які не отримують жодної винагороди за свою роботу, а сама організація живе виключно за рахунок ентузіазму кількох десятків людей.