блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Віталій Сутик 28 декабря 2015

Вношу проекти рішень на другу сесію

Буду намагатись завтра включити в порядок денний другої сесії Ладижинської міської ради три проекти рішенння, які мають велике значення для нашого міста та роботи міської ради. Проекти рішення не потребують багато часу для обговорення, тому сподіваюсь на підтримку депутатів. Дякую активістам Ладижинської грмоадської ради, які надали мені фахову юридичну допомогу при підготовці цих проектів рішень та роз*яснили для мене чому саме необхідно прийняти такі проекти рішень.
_______________________________________________________________________________________________
Рішення №

Від “ ” 12 2015 р. ___ сесія 7скликання

Про виконання вимог законодавства щодо звітування депутатів Ладижинської міської ради та міського голови міста Ладижин перед виборцями

Заслухавши інформацію депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика щодо необхідності розробки Положення про порядок звітування перед громадою міста Ладижин депутатів Ладижинської міської ради, міського голови міста Ладижин, враховуючи те, що вимога законодавства щодо обов’язковості звітування не рідше ніж один раз на рік депутатів міської ради не виконується, з метою правового врегулювання даного питання, керуючись ст.. Закону України «Про статус депутатів місцевих ради», ст.. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Доручити юридичному відділу ( О.В. Малофєєва) в місячний термін розробити Положення про порядок звітування перед громадою міста Ладижин депутатів Ладижинської міської ради, міського голови міста Ладижин.
2. Провести громадське обговорення вказаного Положення після чого винести Положення на розгляд чергової сесії Ладижинської міської ради.
3. Визначити, що звітування депутатів Ладижинської міської ради Вінницької області 7 скликання та міського голови міста Ладижин перед громадою міста Ладижин, селища Губник та села Лукашівка здійснюється щорічно в строк не пізніше 31 жовтня кожного року.
4. Комунальним засобам масової інформації КП ТРК «Лада» ( Г.Й. Данилівська) та КП «Нове місто» ( С.Ю. Левицька) забезпечити надання ефірного часу на радіо Лада ФМ та друкованих площ в обласному тижневику «Нове місто» для звітування депутатів Ладижинської міської ради та міського голови міста Ладижин перед територіальною громадою міста Ладижин, селища Губник та села Лукашівка відповідно до розробленого Положення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань регламенту, гласності, законності та правопорядку (голова О.Я. Вандзіляк).

Міський голова В.І. Коломєйцев

Вик. В.В. Сутик
_________________________________________________________________________________________

Рішення №

Від “ ” 12 2015 р. ___ сесія 7скликання

Про заходи щодо проведення внутрішнього контролю та фінансового аудиту
комунальних підприємств, організацій та установи Ладижинської міської ради

Заслухавши інформацію депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика щодо необхідності розробки Положення про порядок проведення внутрішнього контролю та фінансового аудиту комунальних підприємств, організацій та установ Ладижинської міської ради з метою забезпечення законності, ефективності та економічності використання комунального майна, достовірності звітності, а також обґрунтування пропозицій щодо підвищення ефективності використання і повноти збереження майна, керуючись ст.. 26 Бюджетного кодексу України, ст.. 17, 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Доручити юридичному відділу ( О.В. Малофєєва) спільно з управлінням фінансів ( В.В. Пріщенко) в місячний термін розробити Положення про порядок проведення внутрішнього контролю та фінансового аудиту комунальних підприємств, організацій та установ Ладижинської міської ради Вінницької області.
2. Провести громадське обговорення вказаного Положення після чого винести Положення на розгляд чергової сесії Ладижинської міської ради.
3. Провести в 2016 році фінансовий аудит всіх комунальних підприємств, організацій та установ Ладижинської міської ради Вінницької області відповідно до розробленого та затвердженого Положення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань регламенту, гласності, законності та правопорядку (голова О.Я. Вандзіляк).

Міський голова В.І. Коломєйцев

Вик. В.В. Сутик

Погоджено:
Начальник юридичного відділу
Малофеева О.В..
__________________________________________________________________________________________________________
Рішення №

Від “ ” 12 2015 р. ___ сесія 7скликання

Про проведення інвентаризації земель Ладижинської міської ради за межами міста Ладижин

Заслухавши інформацію депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика щодо необхідності проведення інвентаризації земель Ладижинської міської ради за межами міста Ладижин, якою розпоряджаються районні та обласні державні адміністрації, з метою встановлення повної бази даних вільних земельних ділянок, а також переданих у власність або користування, виявлення всіх власників та землекористувачів, виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються не за цільовим призначенням, здійснення контролю за використанням земель за межами міста Ладижин, керуючись Законом України «Про землеустрій» та ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести інвентаризацію всіх земельних ділянок Ладижинської міської ради, що знаходяться за межами міста Ладижин.
2. Інвентаризація включає в себе наступні питання:
2.1. створення бази даних всіх земельних ділянок Ладижинської міської ради за межами міста Ладижин в т.ч. вільних, тих, що не використовуються за цільовим призначенням, переданих у власність або у користування.
2.2. виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються не за цільовим призначенням.
2.3. виявлення земельних ділянок, що можуть бути передані в оренду, у власність і т.ч. для використання інвестиційної діяльності. Розширення зони житлової або громадської забудови або для інших містобудівних потреб тощо.
2.4. виявлення всіх власників та землекористувачів земельних ділянок за межами міста Ладижин на території Ладижинської міської ради.
3. Проведення інвентаризації покласти на земельний відділ Ладижинської міської ради (О.В. Пріщенко).
4. Проведення інвентаризації здійснити в строк до 01 травня 2016 року.
5. Про результати проведення інвентаризації начальнику земельного відділу Ладижинської міської ради (О.В. Пріщенко) доповісти на черговій сесії Ладижинської міської ради.
6. Після проведення інвентаризації надати можливість вільного доступу всіх жителів міста до створеної бази даних, розмістивши отриману інформацію в мережі Інтернет.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань з питань містобудування, регулювання земельних ресурсів, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища ( голова комісії – В.С. Піча).

Міський голова В.І. Коломєйцев

Вик. В.В. Сутик

Погоджено:
Начальник юридичного відділу
Малофеева О.В..
Заступник міського голови
Олійник О.Ф.
Коментарі:

30.12.2015 - 10:33 #1OstapBender
Віталій, навчись ставити розділові знаки.
30.12.2015 - 20:41 #2aleksandr
Успіху , Віталій !!!
5.03.2016 - 23:54 #3Артур
Виталий, Вам бы не в "блоги" выносить проекты решений а на сессии - гляди может и взаправду жить станет лучше!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.11.2019 HerthaRer: Немаловажно указать, что мы выполняем оптимизацию ...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
25.11.2019 HerthaRer: По мере увеличения количества сайтов, ссылки начал...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
31.07.2019 Walteraveby: В Медицинском стоматологическом центре Эстетика вы...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.07.2019 GarrySkern: Благодаря развитию современных технологий, строите...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
10.07.2019 MeganSmoog: Медицинский центр Эстетика - это клиника, оборудов...
Толерантність.
30.10.2018 Ян: Коментарі, фактично ні-про-що. А пану Ребусу, як ...
Отруєння...
22.10.2018 Diwainmek: Противовирусный препарат Даклатасвир, механизм дей...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори