Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Ладыжин- выдающиеся земляки Видатні земляки: Олександр Довгань

Видатні земляки: Олександр Довгань

Олександр Довгань - співак, модельєр, народився 26 квітня 1985 на Україні в м.Ладижин. Мати артистка цирку, папа інженер. Початок таланту Олександра було розкрито в 2.5 рочки.

у 1991 - перша участь в конкурсі і відразу 1 місце.
1999 - Муз. Парасолька - 1 премія
2000 Могильов - Подільський «Стара фортеця» Всеукраїнський конкурс молодих виконавців 2 премія
2001 -2004 багаторазовий Лауреат Гран при міжнародних і Всеукраїнських конкурсів під керівництвом продюсера і керівника Військової Ірини Сергіївни
2003 вступив до Вінницького державного національний університет, де на другому курсі в 2005 поїхав на практику в Лондон.
Затримався в Лондоні на 3 роки, де успішно працював бутіку GUCCI
У 2007р. переїхав до Краснодару, де успішно почав працювати в мережі бутиків, оформляв вітрин магазинів!
2008 року навесні їде на Україну на Фабрику зірок, де успішно проходить всі кастинги і потрапляє у фінал.
В 2009р отримує диплом дизайнера інтер'єру і починає свої перші кроки до дизайну!


16 вересня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1099 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль