Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Ладыжин- выдающиеся земляки Видатні земляки: Музика Валерій Нестерович

Видатні земляки: Музика Валерій Нестерович

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/muzyka-202x300.jpgЗаслужений льотчик-випробувач СРСР (14.08.1987), полковник 1982).
Народився 12 жовтня 1944 року в селищі Ладижин нині Тростянецького району Вінницької області (Україна). У 1962 закінчив технікум механізації сільського господарства.
В армії з 1962. У 1966 закінчив Качинське ВВАУЛ. До 1973 служив в стройових частинах ВПС (на Далекому Сході). У 1974 закінчив Центр підготовки льотчиків-випробувачів.
З лютого 1974 по березень 1995 - льотчик-випробувач ЦК НДІ ВПС (СЛІ ІА). Виконав ряд випробувальних робіт на Міг-21, Міг-23, Міг-25, Міг-27, Міг-29, Су-15, Су-17, Су-24, Су-25, Су-27 і їх модифікаціях.
Учасник бойових дій в Афганістані: у квітні-червні 1980 - льотчик авіагрупи «Ромб». Зробив близько 30 бойових вильотів на Су-25.
З березня 1995 - в запасі. Живе в місті Ахтубинск Астраханській області.
Нагороджений орденом Червоного Прапора (21.10.1980), медалями.

Помер 14.12.2011 року.
27 листопада 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1174 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль