Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Заступник прокурора буде здійснювати прийом громадян в Ладижині

Заступник прокурора буде здійснювати прийом громадян в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8541_pro2.jpg15 лютого 2017 року в приміщенні Ладижинського відділу Бершадської місцевої прокуратури, що знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. П.Кравчика, 33, з 11.00 до 12.00 заступником керівника Бершадської місцевої прокуратури Іриною Ростиславівною Кічук буде здійснюватись особистий прийом громадян.

Також працівниками Ладижинського відділу Бершадської місцевої прокуратури з 11.00 до 12.00 будуть проведені особисті прийоми громадян за місцем їх роботи та проживання:

- 28 лютого 2017 року в с. Губник ( адмінбудівля Ладижинського кар*єроуправління);

-31 березня 2017 року в с. Лукашівка (будинок культури).

Особи, які виявляють бажання звернутись на особистий прийом, повинні мати документ, що посвідчує їх особу або повноваження представника, які мають бути оформлені у всановленому законом порядку.
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 937 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль