Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Заступник прокурора буде здійснювати прийом громадян в Ладижині

Заступник прокурора буде здійснювати прийом громадян в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8541_pro2.jpg15 лютого 2017 року в приміщенні Ладижинського відділу Бершадської місцевої прокуратури, що знаходиться за адресою: м. Ладижин, вул. П.Кравчика, 33, з 11.00 до 12.00 заступником керівника Бершадської місцевої прокуратури Іриною Ростиславівною Кічук буде здійснюватись особистий прийом громадян.

Також працівниками Ладижинського відділу Бершадської місцевої прокуратури з 11.00 до 12.00 будуть проведені особисті прийоми громадян за місцем їх роботи та проживання:

- 28 лютого 2017 року в с. Губник ( адмінбудівля Ладижинського кар*єроуправління);

-31 березня 2017 року в с. Лукашівка (будинок культури).

Особи, які виявляють бажання звернутись на особистий прийом, повинні мати документ, що посвідчує їх особу або повноваження представника, які мають бути оформлені у всановленому законом порядку.
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1622 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль