Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Заборона на промисловий вилов риби не поширюється на Ладижинське водосховище

Заборона на промисловий вилов риби не поширюється на Ладижинське водосховище

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0145_6.jpgЗ 1 січня 2017 року Держрибагентство України призупинило промисловий вилов риби на річці Південний Буг в межах Вінницької області до кінця поточного року. Однак, дана заборона не розповсюджується на користувачів водних біоресурсів, які здійснюють рибогосподарську діяльність в умовах Режиму спеціального товарного рибного господарства. Це означає, що на Ладижинському водосховищі промисловий вилов риби буде продовжуватись, оскільки водосховище передано в користування згідно спеціального режиму комунальному підприємству сусіднього району.

Про це повідомляє "ВІННИЦЯРИБООХОРОНА".

Таких режимів рибогосподарської експлуатації на території Вінницької області діє 23, в тому числі 4 на річці Південний Буг, зокрема на Ладижинському водосховищі.

Зокрема, на Сутиському водосховищі в межах від автодорожного мосту в с. Могилівка Жмеринського району до греблі Сутиської ГЕС Тиврівського району (користувач ПП «Гніванчанка»); на Ладижинському водосховищі в межах від початку с. Райгород Немирівського району до греблі Ладижинської ГЕС Тростянецького району (користувач РКП «Гайсинриброзвідгосп»); на Глибочокському водосховищі в межах від с. Губник до греблі Глибочокської ГЕС Тростянецького району (користувач ФОП Кучерявий Р.Л.); на Дмитренківському водосховищі в межах від с. Мар’янівка до греблі Дмитренківіської ГЕС Гайсинського району (користувач ПП «БУК 2007»). Дані користувачі здійснюють вилов риби биркованими сітками із зареєстрованих плавзасобів відповідно до умов режиму.

Любительське і спортивне рибальство на річці Південний Буг здійснюється на умовах загального використання – безкоштовно. Вилов риби дозволяється з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше 5 на рибалку та спінінгом. Добова норма вилову риби на одну особу становить 3 кілограма.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2904 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль