Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання

З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/7871_muz2.jpgЗ 1 лютого цього року виконком планує визначити нові розміри щомісячної батьківської плати у Ладижинській дитячій музичній школі.

Таку ініціатвиу вияила завідувач відділом культури Ладижинської міської ради Олена Журба.

Будуть звільнені від плати за навчання наступні категорії дітей:
- діти з багатодітних сімей ( в яких троє і більше дітей віком до 18 років);
- діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти з малозабезпечених сімей;
- діти-інваліди;
- діти сироти.

Цитата:
Нові ставки батьківської плати за навчання в Ладижинській музичній школі:
Фортепіано- 100 грв.
Гітара- 100 грв.
Сольний спів – 100 грв.
Баян – 80 грв.
Акордеон - 80 грв.
Домра – 80 грв.
Скрипка -80 грв.
Духові інструменти – 80 грв.

Кошти, які надійшли від батьківської плати будуть направлені на заробітну плату педагогічних працівників та утримання музичної школи.
17 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1735 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль