Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання

З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/7871_muz2.jpgЗ 1 лютого цього року виконком планує визначити нові розміри щомісячної батьківської плати у Ладижинській дитячій музичній школі.

Таку ініціатвиу вияила завідувач відділом культури Ладижинської міської ради Олена Журба.

Будуть звільнені від плати за навчання наступні категорії дітей:
- діти з багатодітних сімей ( в яких троє і більше дітей віком до 18 років);
- діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти з малозабезпечених сімей;
- діти-інваліди;
- діти сироти.

Цитата:
Нові ставки батьківської плати за навчання в Ладижинській музичній школі:
Фортепіано- 100 грв.
Гітара- 100 грв.
Сольний спів – 100 грв.
Баян – 80 грв.
Акордеон - 80 грв.
Домра – 80 грв.
Скрипка -80 грв.
Духові інструменти – 80 грв.

Кошти, які надійшли від батьківської плати будуть направлені на заробітну плату педагогічних працівників та утримання музичної школи.
17 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1589 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль