Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Як голосує народний депутат Микола Кучер в Верховній Раді України

Як голосує народний депутат Микола Кучер в Верховній Раді України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0423_1414598298_mykola.jpgВ інтернет-мережі з’явився новий цікавий інтернет-ресурс, - портал «Вони голосують для тебе», який надає можливість власноруч прослідкувати, якими є політична позиція та результати діяльності Твого депутата.

Інтернет-ресурс був розроблений OpenAustralia Foundation, незалежною позапартійною неприбутковою організацією. Цей портал базується на ідеї та платформі австралійського проекту They Vote For You, який, у свою чергу, створений на основі британського сайту UK Public Whip site (започаткований Francis Irving та Julian Todd у 2003 році).

В Україні «Вони голосують для тебе» був створений партнерами Громадської мережі ОПОРА Henare Degan, Matthew Landauer, Luke Bacon, Katherine Szuminska за координації та консультацій Mario Mitre та Jean-Noé Landry.

У 2016 р. наповнення та технічна підтримка сайту здійснюється за сприяння Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", що виконується Фондом Східна Європа.

Ми проаналізували активність нашого депутата, який представляє Ладижин в Верховній Раді України, - Миколи Кучера.

Микола Кучер максимально голосував за бюджет 2017, арешт Онищенка, відставку Яценюка, за децентралізацію влади, за електронні сервіси, екологічну реформу, за зменшення податку для купівлі вживаних автомобілів, за квоти для української музики, за поіменне голосування депутатів місцевих рад, за посилення заходів з кібербезпеки, за мораторій на продаж землі.

Послідовно Микола Кучер голосує за врегулювання видобутку бурштину, за євроінтеграцію, безвізовий режим, за курс кабміну Гройсмана, за ремонт автотранспортних шляхів, за реформи в різних сферах суспільного життя.

Переважно Микола Кучер голосує за антикорупційну та антимонопольну реформи, за відкликання партіями депутатів місцевих рад, декомунізацію, волонтерство, за державне фінансування партій, за доступ до інформацію, дерегуляцію, електронні декларації, економічну конкуренцію, електромобілі, податкову та медіа реформи, за посилений контроль партій над депутатами всіх рівнів, за прозорість власності на ЗМІ, створення Державного дорожнього фонду та інші закони.

Суміш за і проти у Миколи Кучера в голосуванні за електронне декларування з 2016 року.

Послідовно не голосує пан Микола за медичну реформу, що вкрай важливо для ладижинців.

Ніколи не голосує Микола Кучер за судову реформу, політичний курс Президента, легалізацію електронної комерції, звільнення суддів, за визнання Голодомору 32-33 років геноцидом.

Також ресурс надає можливість ознайомитись з голосуваннями депутата проти своєї фракції. Таких голосувань досить багато.

Ще однієї цікавою деталлю порталу є можливість пройти тест та визначити своїх депутатів, які голосують так само в Верховній Раді України.
19 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3609 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль