Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Сьогодні, 21 лютого, під час засідання позачергової сесії депутати обласної Ради ухвалили звернення до Верховної Ради, Уряду та Президента підтримати торгівельну блокаду з окупованими територіями Донбасу.

За відповідне рішення проголосували 54 з 64 депутатів, що беруть участь у позачерговій сесії облради. Не голосували за це звернення лише депутати від "Опозиційного блоку".

У зверненні депутати висловили підтримку ініціативам ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях. А також закликали Парламент визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України.
3970_4bf4536f0e2b18584f38e4ec2cae581ab0adfa.jpg (85.32 Kb)2892_d4feb8bff28b330081c2a0feb9a398589c1c24ea.jpg (46.8 Kb)
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1184 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль