Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Сьогодні, 21 лютого, під час засідання позачергової сесії депутати обласної Ради ухвалили звернення до Верховної Ради, Уряду та Президента підтримати торгівельну блокаду з окупованими територіями Донбасу.

За відповідне рішення проголосували 54 з 64 депутатів, що беруть участь у позачерговій сесії облради. Не голосували за це звернення лише депутати від "Опозиційного блоку".

У зверненні депутати висловили підтримку ініціативам ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях. А також закликали Парламент визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України.
3970_4bf4536f0e2b18584f38e4ec2cae581ab0adfa.jpg (85.32 Kb)2892_d4feb8bff28b330081c2a0feb9a398589c1c24ea.jpg (46.8 Kb)
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1564 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль