Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Вінницька обласна рада підтримала торгівельну блокаду ОРДЛО

Сьогодні, 21 лютого, під час засідання позачергової сесії депутати обласної Ради ухвалили звернення до Верховної Ради, Уряду та Президента підтримати торгівельну блокаду з окупованими територіями Донбасу.

За відповідне рішення проголосували 54 з 64 депутатів, що беруть участь у позачерговій сесії облради. Не голосували за це звернення лише депутати від "Опозиційного блоку".

У зверненні депутати висловили підтримку ініціативам ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях. А також закликали Парламент визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України.
3970_4bf4536f0e2b18584f38e4ec2cae581ab0adfa.jpg (85.32 Kb)2892_d4feb8bff28b330081c2a0feb9a398589c1c24ea.jpg (46.8 Kb)
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 895 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль