Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Виконком затвердив в новій редакції розклад руху на міських маршрутах пасажирського перевезення

Виконком затвердив в новій редакції розклад руху на міських маршрутах пасажирського перевезення

Виконком Ладижинської міської ради ще 28 грудня затвердив новий розкладу руху на міських маршрутах пасажирського перевезення та вніс відповідні зміни. Але про це стало відомо тільки зараз після опублікування прийнятих проектів рішень на сайті Ладижинської міської ради.

З прийнятого рішення випливає, що зміни торкнуться лише маршруту на село Лукашівка, де буде введений додатковий рейс.

«На маршруті «Ладижинська ТЕС– с. Лукашівка – Ладижинська ТЕС» ввести додатковий рейс з часом відправлення з Ладижинської ТЕС: 10 – 00; з с. Лукашівка: 10 – 45», - вказано в рішення виконкому.

Розклад по всім іншим маршрутам було затверджено без змін.

Бажаючі можуть ознайомитись з самим »свіжим» розкладом руху та графіком руху на міських маршрутах пасажирського перевезення на 2017 рік.

9720_image001.png (31.3 Kb)3419_image003.png (167.2 Kb)2184_image005.png (185.46 Kb)
1 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1133 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль