Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Виконком затвердив в новій редакції розклад руху на міських маршрутах пасажирського перевезення

Виконком затвердив в новій редакції розклад руху на міських маршрутах пасажирського перевезення

Виконком Ладижинської міської ради ще 28 грудня затвердив новий розкладу руху на міських маршрутах пасажирського перевезення та вніс відповідні зміни. Але про це стало відомо тільки зараз після опублікування прийнятих проектів рішень на сайті Ладижинської міської ради.

З прийнятого рішення випливає, що зміни торкнуться лише маршруту на село Лукашівка, де буде введений додатковий рейс.

«На маршруті «Ладижинська ТЕС– с. Лукашівка – Ладижинська ТЕС» ввести додатковий рейс з часом відправлення з Ладижинської ТЕС: 10 – 00; з с. Лукашівка: 10 – 45», - вказано в рішення виконкому.

Розклад по всім іншим маршрутам було затверджено без змін.

Бажаючі можуть ознайомитись з самим »свіжим» розкладом руху та графіком руху на міських маршрутах пасажирського перевезення на 2017 рік.

9720_image001.png (31.3 Kb)3419_image003.png (167.2 Kb)2184_image005.png (185.46 Kb)
1 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1825 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль