Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Виконком мської ради шукає на роботу інспектора інспекції ДАБК

Виконком мської ради шукає на роботу інспектора інспекції ДАБК

1398_thumb_71824_blog_m.jpeg (141.83 Kb)Виконавчий комітет Ладижинської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади – інспектора відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ладижинської міської ради.

Інформацію з цього приводу розміщено і в комунальному виданні газеті "Нове місто" і на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Вимоги до претендентів:

Громадянство України.
Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби.
Знання державної мови.
Вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи на посадах в сферах будівництва, містобудування та архітектури не менше 5 років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження.
Заповнену особову картку (форма П2 -ДС) з відповідними додатками.
Копії документів про освіту.
Копію паспорта громадянина України.
Дві фотокартки розміром 4х6 см.
Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
Медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ.
Письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.
Додаткова інформація щодо інших необхідних документів, згідно постанов КМ, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою Ладижинської міської ради (тел. 6-17-99).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
15 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 813 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль