Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Виконком мської ради шукає на роботу інспектора інспекції ДАБК

Виконком мської ради шукає на роботу інспектора інспекції ДАБК

1398_thumb_71824_blog_m.jpeg (141.83 Kb)Виконавчий комітет Ладижинської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади – інспектора відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ладижинської міської ради.

Інформацію з цього приводу розміщено і в комунальному виданні газеті "Нове місто" і на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Вимоги до претендентів:

Громадянство України.
Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби.
Знання державної мови.
Вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи на посадах в сферах будівництва, містобудування та архітектури не менше 5 років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження.
Заповнену особову картку (форма П2 -ДС) з відповідними додатками.
Копії документів про освіту.
Копію паспорта громадянина України.
Дві фотокартки розміром 4х6 см.
Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
Медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ.
Письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.
Додаткова інформація щодо інших необхідних документів, згідно постанов КМ, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою Ладижинської міської ради (тел. 6-17-99).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
15 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1209 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль