Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Вибори мера Ладижина Верховна Рада вирішуватиме коли проводити вибори мера Ладижина

Верховна Рада вирішуватиме коли проводити вибори мера Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2472_rada.jpg
У Верховній раді зареєстрували десять проектів постанов про проведення позачергових виборів мерів в Україні. З-поміж інших замінити пропонують мера Ладижина.
Один з таких проектів був внесений депутатами від «Батьківщини» Русланом Князєвим та Давидом Жванією. В документі пропонується змінити мерів Прилук, Сум, Корсунь-Шевченківського (Черкаська область), Бобринця (Кіровоградська область), Батурина (Чернігівська область), Рівного (Сумська область), Антрацита (Луганська область), Жовтих вод (Дніпропетровська область), Василькова (Київська область) а також Ладижина (Вінницька область).
25 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 728 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль