Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижинському коледжі провели захід "Сходинка в омріяну професію"

В Ладижинському коледжі провели захід "Сходинка в омріяну професію"

7347_22.jpg (88.26 Kb)В останній робочий день вересня в м. Ладижин, що на Вінничччині, було проведено профорієнтаційних форум під назвою «Сходинка в омріяну професію». Організатором заходу стала обласна служба зайнятості спільно з Ладижинською міською радою. Захід відвідали понад 400 чоловік – учнів випускних класів чотирьох ЗОШ та Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Про це повідомили у Вінницькому обласному центрі зайнятості.

«Від того, наскільки влучно кожен із нас обере свій життєвий шлях залежить місце в суспільстві. Дуже важливо бути інформованим про світ професій та знати навчальні заклади, які готують кадри, затребувані на ринку праці», – наголосила директор Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості Марія Колотило.

На зустріч з майбутніми випускниками були запрошені понад 20 навчальних закладів Вінниці, Одеси, Києва, Умані, Немирова та Тульчина. Всі вони презентували свою діяльність, розповіли про професії та спеціальності, за якими ведеться навчання, умови вступу, організацію навчального процесу та дозвілля.

Представники обласного центру зайнятості, в свою чергу, провели для бажаючих тестування, під час якого школяр, надавши відповіді на ряд простих запитань, отримав характеристику щодо своїх нахилів, умінь і здібностей.

Цитата:
Профорієнтаційних форум «Сходинка в омріяну професію» проводиться у Ладижині уже 15 років поспіль та допомагає майбутнім випускникам зробити правильний професійний вибір.
3 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 398 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль