Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижинському коледжі провели захід "Сходинка в омріяну професію"

В Ладижинському коледжі провели захід "Сходинка в омріяну професію"

7347_22.jpg (88.26 Kb)В останній робочий день вересня в м. Ладижин, що на Вінничччині, було проведено профорієнтаційних форум під назвою «Сходинка в омріяну професію». Організатором заходу стала обласна служба зайнятості спільно з Ладижинською міською радою. Захід відвідали понад 400 чоловік – учнів випускних класів чотирьох ЗОШ та Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Про це повідомили у Вінницькому обласному центрі зайнятості.

«Від того, наскільки влучно кожен із нас обере свій життєвий шлях залежить місце в суспільстві. Дуже важливо бути інформованим про світ професій та знати навчальні заклади, які готують кадри, затребувані на ринку праці», – наголосила директор Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості Марія Колотило.

На зустріч з майбутніми випускниками були запрошені понад 20 навчальних закладів Вінниці, Одеси, Києва, Умані, Немирова та Тульчина. Всі вони презентували свою діяльність, розповіли про професії та спеціальності, за якими ведеться навчання, умови вступу, організацію навчального процесу та дозвілля.

Представники обласного центру зайнятості, в свою чергу, провели для бажаючих тестування, під час якого школяр, надавши відповіді на ряд простих запитань, отримав характеристику щодо своїх нахилів, умінь і здібностей.

Цитата:
Профорієнтаційних форум «Сходинка в омріяну професію» проводиться у Ладижині уже 15 років поспіль та допомагає майбутнім випускникам зробити правильний професійний вибір.
3 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 4029 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль