Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/000_a_3.jpgНа території міста Ладижин, незважаючи на відносну стабілізацію, зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки.

Про це зазначено в Комплексній програмі захисту населення і територій м. Ладижин у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, яку було затверджено на останній сесії.

Якщо вірити програмі, то в Ладижині кожного року відбувається до 5 надзвичайних ситуації. Найхарактернішими з них є аварії на транспорті та в інженерних мережах, пожежі, руйнування будівель і споруд, стихійні лиха, забруднення джерел водопостачання, загибель на водних об’єктах, отруєння продуктами харчування.

Щороку на таких надзвичайних ситуаціях гине близько 4 осіб. Тільки в 2015 році було нанесено збитків в розмірі 734, 7 тис. грн. з яких прямі матеріальні збитки – 450 тис. грн.

Розробники програми зазначають, що факторами, які впливають на виникнення таких ситуацій та збільшення їх негативного впливу є застарілість діючої міської системи оповіщення, обмежене фінансування з боку власників відповідних безпечних технологій виробництва, зниження фахового рівня осіб, що відповідають за цивільний захист та інші причини.

Враховуючи таку складну ситуацію депутати виділили на реалізацію цієї програми на наступних 5 років аж 150 тисяч гривень, тобто по 30 тисяч гривень на рік. Зрозуміло, що істотно виправити ситуацію і побудувати систему цивільного захисту, яка б відповідала сучасним вимогам мова йти не може за такими смішним коштами, то ж наступні 5 років ладижинці можуть сподіватись в більшості на Бога…
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1581 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль