Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/000_a_3.jpgНа території міста Ладижин, незважаючи на відносну стабілізацію, зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки.

Про це зазначено в Комплексній програмі захисту населення і територій м. Ладижин у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, яку було затверджено на останній сесії.

Якщо вірити програмі, то в Ладижині кожного року відбувається до 5 надзвичайних ситуації. Найхарактернішими з них є аварії на транспорті та в інженерних мережах, пожежі, руйнування будівель і споруд, стихійні лиха, забруднення джерел водопостачання, загибель на водних об’єктах, отруєння продуктами харчування.

Щороку на таких надзвичайних ситуаціях гине близько 4 осіб. Тільки в 2015 році було нанесено збитків в розмірі 734, 7 тис. грн. з яких прямі матеріальні збитки – 450 тис. грн.

Розробники програми зазначають, що факторами, які впливають на виникнення таких ситуацій та збільшення їх негативного впливу є застарілість діючої міської системи оповіщення, обмежене фінансування з боку власників відповідних безпечних технологій виробництва, зниження фахового рівня осіб, що відповідають за цивільний захист та інші причини.

Враховуючи таку складну ситуацію депутати виділили на реалізацію цієї програми на наступних 5 років аж 150 тисяч гривень, тобто по 30 тисяч гривень на рік. Зрозуміло, що істотно виправити ситуацію і побудувати систему цивільного захисту, яка б відповідала сучасним вимогам мова йти не може за такими смішним коштами, то ж наступні 5 років ладижинці можуть сподіватись в більшості на Бога…
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1724 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль