Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/000_a_3.jpgНа території міста Ладижин, незважаючи на відносну стабілізацію, зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки.

Про це зазначено в Комплексній програмі захисту населення і територій м. Ладижин у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, яку було затверджено на останній сесії.

Якщо вірити програмі, то в Ладижині кожного року відбувається до 5 надзвичайних ситуації. Найхарактернішими з них є аварії на транспорті та в інженерних мережах, пожежі, руйнування будівель і споруд, стихійні лиха, забруднення джерел водопостачання, загибель на водних об’єктах, отруєння продуктами харчування.

Щороку на таких надзвичайних ситуаціях гине близько 4 осіб. Тільки в 2015 році було нанесено збитків в розмірі 734, 7 тис. грн. з яких прямі матеріальні збитки – 450 тис. грн.

Розробники програми зазначають, що факторами, які впливають на виникнення таких ситуацій та збільшення їх негативного впливу є застарілість діючої міської системи оповіщення, обмежене фінансування з боку власників відповідних безпечних технологій виробництва, зниження фахового рівня осіб, що відповідають за цивільний захист та інші причини.

Враховуючи таку складну ситуацію депутати виділили на реалізацію цієї програми на наступних 5 років аж 150 тисяч гривень, тобто по 30 тисяч гривень на рік. Зрозуміло, що істотно виправити ситуацію і побудувати систему цивільного захисту, яка б відповідала сучасним вимогам мова йти не може за такими смішним коштами, то ж наступні 5 років ладижинці можуть сподіватись в більшості на Бога…
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3382 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль