Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/000_a_3.jpgНа території міста Ладижин, незважаючи на відносну стабілізацію, зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки.

Про це зазначено в Комплексній програмі захисту населення і територій м. Ладижин у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, яку було затверджено на останній сесії.

Якщо вірити програмі, то в Ладижині кожного року відбувається до 5 надзвичайних ситуації. Найхарактернішими з них є аварії на транспорті та в інженерних мережах, пожежі, руйнування будівель і споруд, стихійні лиха, забруднення джерел водопостачання, загибель на водних об’єктах, отруєння продуктами харчування.

Щороку на таких надзвичайних ситуаціях гине близько 4 осіб. Тільки в 2015 році було нанесено збитків в розмірі 734, 7 тис. грн. з яких прямі матеріальні збитки – 450 тис. грн.

Розробники програми зазначають, що факторами, які впливають на виникнення таких ситуацій та збільшення їх негативного впливу є застарілість діючої міської системи оповіщення, обмежене фінансування з боку власників відповідних безпечних технологій виробництва, зниження фахового рівня осіб, що відповідають за цивільний захист та інші причини.

Враховуючи таку складну ситуацію депутати виділили на реалізацію цієї програми на наступних 5 років аж 150 тисяч гривень, тобто по 30 тисяч гривень на рік. Зрозуміло, що істотно виправити ситуацію і побудувати систему цивільного захисту, яка б відповідала сучасним вимогам мова йти не може за такими смішним коштами, то ж наступні 5 років ладижинці можуть сподіватись в більшості на Бога…
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1028 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль