Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Культура В Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

В Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2016 року в Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників.

Міські заходи проходили біля Меморіалу загиблим воїнам і розпочались о 10.00 годині. В них взяли участь представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій та працівники закладів культури. Відбулось покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам та до погруддя героя Радянського Союзу А.Наконечного.

Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет всіляко сприяють статутній діяльності ветеранських громадських організацій та підтримують їхні ініціативи, спрямовані на покращення життя ветеранів війни.

4585_28_zhovtnya_2016_roku.jpg (75.98 Kb)3419_pokladannya_u_byusta_oleksandra_nakonechnogo.jpg (108.31 Kb)
30 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1345 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 30.10.2016 - 23:32
взяли участь представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій та працівники закладів культури ітого аж 15 чоловік, о це масштаб.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль