Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Культура В Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

В Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2016 року в Ладижині відзначили День визволення України від фашистських загарбників.

Міські заходи проходили біля Меморіалу загиблим воїнам і розпочались о 10.00 годині. В них взяли участь представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій та працівники закладів культури. Відбулось покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам та до погруддя героя Радянського Союзу А.Наконечного.

Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет всіляко сприяють статутній діяльності ветеранських громадських організацій та підтримують їхні ініціативи, спрямовані на покращення життя ветеранів війни.

4585_28_zhovtnya_2016_roku.jpg (75.98 Kb)3419_pokladannya_u_byusta_oleksandra_nakonechnogo.jpg (108.31 Kb)
30 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1057 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 30.10.2016 - 23:32
взяли участь представники міської ради, Ради ветеранів, громадських організацій та працівники закладів культури ітого аж 15 чоловік, о це масштаб.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль