Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині продовжили опалювальний сезон

В Ладижині продовжили опалювальний сезон

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0068_otoplennja.jpgВчора виконавчий комітет Ладижинської міської ради досить оперативно прийняв рішення в терміновому порядку продовжити опалювальний сезон в місті Ладижин.

Прийняте рішення було опубліковано на сайті Ладижинської міської ради.

Необхідність продовження опалювального періоду виникла у зв’язку із різким зниженням температури та на підставі протоколу засідання комісії з питань техногенної та екологічної безпеки, №3 від 19 квітня цього року.

Опалювальний сезон було продовжено на період з 19 по 30 квітня цього року.

У разі встановлення середньо добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб вище +80С було рекомендувано міському голові своїм розпорядженням закінчити опалювальний період 2016-2017 років раніше вищевказаного терміну.

Як повідомляють синоптики, потепління має відбутись вже з наступної середи, то ж ладижинці можуть не переживати на відміну від інших міст, де опалювальний сезон не було продовжено, за тепло в своїх квартирах принаймні ще тиждень.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1833 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль