Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині продовжили опалювальний сезон

В Ладижині продовжили опалювальний сезон

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0068_otoplennja.jpgВчора виконавчий комітет Ладижинської міської ради досить оперативно прийняв рішення в терміновому порядку продовжити опалювальний сезон в місті Ладижин.

Прийняте рішення було опубліковано на сайті Ладижинської міської ради.

Необхідність продовження опалювального періоду виникла у зв’язку із різким зниженням температури та на підставі протоколу засідання комісії з питань техногенної та екологічної безпеки, №3 від 19 квітня цього року.

Опалювальний сезон було продовжено на період з 19 по 30 квітня цього року.

У разі встановлення середньо добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб вище +80С було рекомендувано міському голові своїм розпорядженням закінчити опалювальний період 2016-2017 років раніше вищевказаного терміну.

Як повідомляють синоптики, потепління має відбутись вже з наступної середи, то ж ладижинці можуть не переживати на відміну від інших міст, де опалювальний сезон не було продовжено, за тепло в своїх квартирах принаймні ще тиждень.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1107 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль