Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині продовжили опалювальний сезон

В Ладижині продовжили опалювальний сезон

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0068_otoplennja.jpgВчора виконавчий комітет Ладижинської міської ради досить оперативно прийняв рішення в терміновому порядку продовжити опалювальний сезон в місті Ладижин.

Прийняте рішення було опубліковано на сайті Ладижинської міської ради.

Необхідність продовження опалювального періоду виникла у зв’язку із різким зниженням температури та на підставі протоколу засідання комісії з питань техногенної та екологічної безпеки, №3 від 19 квітня цього року.

Опалювальний сезон було продовжено на період з 19 по 30 квітня цього року.

У разі встановлення середньо добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб вище +80С було рекомендувано міському голові своїм розпорядженням закінчити опалювальний період 2016-2017 років раніше вищевказаного терміну.

Як повідомляють синоптики, потепління має відбутись вже з наступної середи, то ж ладижинці можуть не переживати на відміну від інших міст, де опалювальний сезон не було продовжено, за тепло в своїх квартирах принаймні ще тиждень.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1696 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль