Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/pic_97605be6e5d3415ff5136b0b1f5c5810.jpgЯк відомо, з 2015 року в Ладижині виплачували щомісяця матеріальну допомогу пенсіонерам в розмірі 50 гривень, яку міський голова Валерій Коломєйцев назвав «допомогою на хліб».

Як повідомило комунальне видання газета «Нове місто», пенсіонерам з 1 сіцчня припинені виплати цієї допомоги, розмір якої складав 3, 6 мільйона гривень на рік.

Про це рішення повідомив сам ініціатор цієї допомоги Валерій Коломєйцев та попросив вибачення у пенсіонерів.

«Якщо ми продовжимо виплату «хлібних» грошей, то виникне небезпека того, що не вистачить коштів на зарплати працівникам бюджетної сфери. Нараз грошей у скарбниці міста для надання такої допомоги немає», - зазначив міський голова.

Але через 3-5 місяців мер пообіцяв переглянути можливості місцевого бюджету та у випадку наявності коштів відновити виплату цієї допомоги.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1607 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль