Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/pic_97605be6e5d3415ff5136b0b1f5c5810.jpgЯк відомо, з 2015 року в Ладижині виплачували щомісяця матеріальну допомогу пенсіонерам в розмірі 50 гривень, яку міський голова Валерій Коломєйцев назвав «допомогою на хліб».

Як повідомило комунальне видання газета «Нове місто», пенсіонерам з 1 сіцчня припинені виплати цієї допомоги, розмір якої складав 3, 6 мільйона гривень на рік.

Про це рішення повідомив сам ініціатор цієї допомоги Валерій Коломєйцев та попросив вибачення у пенсіонерів.

«Якщо ми продовжимо виплату «хлібних» грошей, то виникне небезпека того, що не вистачить коштів на зарплати працівникам бюджетної сфери. Нараз грошей у скарбниці міста для надання такої допомоги немає», - зазначив міський голова.

Але через 3-5 місяців мер пообіцяв переглянути можливості місцевого бюджету та у випадку наявності коштів відновити виплату цієї допомоги.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 959 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль