Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

В Ладижині припинили виплату допомоги «на хліб»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/pic_97605be6e5d3415ff5136b0b1f5c5810.jpgЯк відомо, з 2015 року в Ладижині виплачували щомісяця матеріальну допомогу пенсіонерам в розмірі 50 гривень, яку міський голова Валерій Коломєйцев назвав «допомогою на хліб».

Як повідомило комунальне видання газета «Нове місто», пенсіонерам з 1 сіцчня припинені виплати цієї допомоги, розмір якої складав 3, 6 мільйона гривень на рік.

Про це рішення повідомив сам ініціатор цієї допомоги Валерій Коломєйцев та попросив вибачення у пенсіонерів.

«Якщо ми продовжимо виплату «хлібних» грошей, то виникне небезпека того, що не вистачить коштів на зарплати працівникам бюджетної сфери. Нараз грошей у скарбниці міста для надання такої допомоги немає», - зазначив міський голова.

Але через 3-5 місяців мер пообіцяв переглянути можливості місцевого бюджету та у випадку наявності коштів відновити виплату цієї допомоги.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1355 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль