Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині на обліку перебуває 32 дитини позбавлені батьківського піклування

В Ладижині на обліку перебуває 32 дитини позбавлені батьківського піклування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3022_slnchgrsk_010.jpgВ місті Ладижин перебуває на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 32 дитини.

Інформація про це була оприлюднена в щорічному звіті Міського відділу у справах дітей за минулий 2016 рік.

З цих дітей в інтернатних закладах перебуває 1 дитина, 31-на проживає в сім’ях опікунів та піклувальників. Всі діти користуються пільгами, передбаченими чинним законодавством. Протягом 2016 року набуло статусу 5 дітей, які передані під опіку та піклування родичам.

«Міський відділ у справах дітей проводить постійну роботу щодо захисту житлових і майнових прав дітей. Над майном, яке належить на праві власності призначено опікунів, майно, яке належить дітям на праві користування закріплено рішеннями виконавчого комітету. Дане питання виносилось на розгляд Комісії з питань захисту прав дитини, заслуховувались звіти опікунів про стан виконання обов’язків та про стан збереження житла, майна, проводились рейди щодо перевірки збереження майна про що підготовлено відповідні довідки. Протягом 2016 року поставлено на чергу на позачергове отримання житла одну дитину, позбавлену батьківського піклування», -зазначаєтсья у звіті відділу у справах захисту дітей.

Крім того, діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу охоплені навчальним процесом: 3 - у Лукашівському НВК; 6 - у Ладижинській ЗОШ I-Ш ст. № 3; 3 - у Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4; 1 – в Уманському педагогічному університеті.

Міський відділ у справах дітей щомісячно здійснює моніторинг виплати соціальної допомоги та грошового забезпечення, в результаті якого було встановлено, що протягом 2016 року державна соціальна допомога на дітей і грошове забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям були призначені, перераховані та виплачені згідно чинного законодавства.

7 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1559 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль