Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада В Ладижині на обліку перебуває 32 дитини позбавлені батьківського піклування

В Ладижині на обліку перебуває 32 дитини позбавлені батьківського піклування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3022_slnchgrsk_010.jpgВ місті Ладижин перебуває на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 32 дитини.

Інформація про це була оприлюднена в щорічному звіті Міського відділу у справах дітей за минулий 2016 рік.

З цих дітей в інтернатних закладах перебуває 1 дитина, 31-на проживає в сім’ях опікунів та піклувальників. Всі діти користуються пільгами, передбаченими чинним законодавством. Протягом 2016 року набуло статусу 5 дітей, які передані під опіку та піклування родичам.

«Міський відділ у справах дітей проводить постійну роботу щодо захисту житлових і майнових прав дітей. Над майном, яке належить на праві власності призначено опікунів, майно, яке належить дітям на праві користування закріплено рішеннями виконавчого комітету. Дане питання виносилось на розгляд Комісії з питань захисту прав дитини, заслуховувались звіти опікунів про стан виконання обов’язків та про стан збереження житла, майна, проводились рейди щодо перевірки збереження майна про що підготовлено відповідні довідки. Протягом 2016 року поставлено на чергу на позачергове отримання житла одну дитину, позбавлену батьківського піклування», -зазначаєтсья у звіті відділу у справах захисту дітей.

Крім того, діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу охоплені навчальним процесом: 3 - у Лукашівському НВК; 6 - у Ладижинській ЗОШ I-Ш ст. № 3; 3 - у Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4; 1 – в Уманському педагогічному університеті.

Міський відділ у справах дітей щомісячно здійснює моніторинг виплати соціальної допомоги та грошового забезпечення, в результаті якого було встановлено, що протягом 2016 року державна соціальна допомога на дітей і грошове забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям були призначені, перераховані та виплачені згідно чинного законодавства.

7 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1293 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль