Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4200_19072016_stil.jpgСьогодні офіційний сайт Ладижинської міської ради оприлюднив інформацію про свої плани на лютий місяць цього року. Які масові ж масові заходи запланували для ладижинців чиновники?

Починаючи від 10 лютого і до 24-го в місті має пройти рейд «Діти вулиці» та «Вокзал» для запобігання бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.
14 та 15 лютого в місті має пройти міська спартакіада серед школярів, яку має проводити міський центр фізичної культури «Спорт для всіх».
До дня Валентина в місті має пройти конкурс валентинок, а в Ладижинському коледжі відбудуться масові заходи.
20 лютого на площі фонтанів відбудуться міські заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1732 Коментарів: 1
Написав: pash 20.02.2017 - 19:40
Arhip.Не потрібно довіряти сайту міської ради. Я відправив на твою алресу фото з сайта міської ради про підвишення тарифів. Прошу опублікувати проект рішеня. Чому я наполягаю. А тому,що там видно про явну фальсифікацію.Перше.На сайті є публікація під назвою:"Зміст питань, які виносяться на засідання виконкому у лютлму місяці 2017 року" Нижче запис: опублікпвано понеділок 23 січня 2017 року 16.58.У переліку було лише 8 пуктів.Потім приблизно 6-18 лютого на цій же сторінці виникає доповненя всіх пунктів після 8-го. У тому числі і по тарифах. Коли буде опубліковане копію рішеня виконкому я покажу більш серйозні порушення і фальсифікацію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль