Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4200_19072016_stil.jpgСьогодні офіційний сайт Ладижинської міської ради оприлюднив інформацію про свої плани на лютий місяць цього року. Які масові ж масові заходи запланували для ладижинців чиновники?

Починаючи від 10 лютого і до 24-го в місті має пройти рейд «Діти вулиці» та «Вокзал» для запобігання бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.
14 та 15 лютого в місті має пройти міська спартакіада серед школярів, яку має проводити міський центр фізичної культури «Спорт для всіх».
До дня Валентина в місті має пройти конкурс валентинок, а в Ладижинському коледжі відбудуться масові заходи.
20 лютого на площі фонтанів відбудуться міські заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1601 Коментарів: 1
Написав: pash 20.02.2017 - 19:40
Arhip.Не потрібно довіряти сайту міської ради. Я відправив на твою алресу фото з сайта міської ради про підвишення тарифів. Прошу опублікувати проект рішеня. Чому я наполягаю. А тому,що там видно про явну фальсифікацію.Перше.На сайті є публікація під назвою:"Зміст питань, які виносяться на засідання виконкому у лютлму місяці 2017 року" Нижче запис: опублікпвано понеділок 23 січня 2017 року 16.58.У переліку було лише 8 пуктів.Потім приблизно 6-18 лютого на цій же сторінці виникає доповненя всіх пунктів після 8-го. У тому числі і по тарифах. Коли буде опубліковане копію рішеня виконкому я покажу більш серйозні порушення і фальсифікацію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль