Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4200_19072016_stil.jpgСьогодні офіційний сайт Ладижинської міської ради оприлюднив інформацію про свої плани на лютий місяць цього року. Які масові ж масові заходи запланували для ладижинців чиновники?

Починаючи від 10 лютого і до 24-го в місті має пройти рейд «Діти вулиці» та «Вокзал» для запобігання бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.
14 та 15 лютого в місті має пройти міська спартакіада серед школярів, яку має проводити міський центр фізичної культури «Спорт для всіх».
До дня Валентина в місті має пройти конкурс валентинок, а в Ладижинському коледжі відбудуться масові заходи.
20 лютого на площі фонтанів відбудуться міські заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1869 Коментарів: 1
Написав: pash 20.02.2017 - 19:40
Arhip.Не потрібно довіряти сайту міської ради. Я відправив на твою алресу фото з сайта міської ради про підвишення тарифів. Прошу опублікувати проект рішеня. Чому я наполягаю. А тому,що там видно про явну фальсифікацію.Перше.На сайті є публікація під назвою:"Зміст питань, які виносяться на засідання виконкому у лютлму місяці 2017 року" Нижче запис: опублікпвано понеділок 23 січня 2017 року 16.58.У переліку було лише 8 пуктів.Потім приблизно 6-18 лютого на цій же сторінці виникає доповненя всіх пунктів після 8-го. У тому числі і по тарифах. Коли буде опубліковане копію рішеня виконкому я покажу більш серйозні порушення і фальсифікацію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль