Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

Що приготував виконком для ладижинців у лютому місяці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4200_19072016_stil.jpgСьогодні офіційний сайт Ладижинської міської ради оприлюднив інформацію про свої плани на лютий місяць цього року. Які масові ж масові заходи запланували для ладижинців чиновники?

Починаючи від 10 лютого і до 24-го в місті має пройти рейд «Діти вулиці» та «Вокзал» для запобігання бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.
14 та 15 лютого в місті має пройти міська спартакіада серед школярів, яку має проводити міський центр фізичної культури «Спорт для всіх».
До дня Валентина в місті має пройти конкурс валентинок, а в Ладижинському коледжі відбудуться масові заходи.
20 лютого на площі фонтанів відбудуться міські заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 5398 Коментарів: 1
Написав: pash 20.02.2017 - 19:40
Arhip.Не потрібно довіряти сайту міської ради. Я відправив на твою алресу фото з сайта міської ради про підвишення тарифів. Прошу опублікувати проект рішеня. Чому я наполягаю. А тому,що там видно про явну фальсифікацію.Перше.На сайті є публікація під назвою:"Зміст питань, які виносяться на засідання виконкому у лютлму місяці 2017 року" Нижче запис: опублікпвано понеділок 23 січня 2017 року 16.58.У переліку було лише 8 пуктів.Потім приблизно 6-18 лютого на цій же сторінці виникає доповненя всіх пунктів після 8-го. У тому числі і по тарифах. Коли буде опубліковане копію рішеня виконкому я покажу більш серйозні порушення і фальсифікацію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль