Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Програма розвитку самоврядування в Ладижині: ремонт кабінетів, придбання автомобілів, грамоти і подяки

Програма розвитку самоврядування в Ладижині: ремонт кабінетів, придбання автомобілів, грамоти і подяки

3994_bez_nazvaniya.jpg (7.33 Kb)На наступній сесії Ладижинської міської ради за ініціативою апарату ради депутати мають затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування на 2018-2022 роки.

Відповідний проект рішення включений міським головою Валерієм Коломєйцевим в порядок денний чергової сесії.
Програма буде реалізовуватись з 2018 по 2022 рік і включає в себе аж шість пунктів серед яких є капітальні та поточні ремонти приміщень, придбання оргтехніки, електрочайників, вентиляторів, автомобілів, висвітлення діяльності міської ради в ЗМІ, проведення заходів до Дня місцевого самоврядування та інших свят, придбання грамот та подяк, проведення круглих столів, громадських слухань, конференцій та засідань.

Загалом програма розвитку місцевого самоврядування в Ладижині –це програма споживання чиновниками благ і не більше того. Ні затвердження статуту громади, ні електронних петицій, ні механізмів фінансового контролю за місцевим бюджетом, ні впровадження відкритого громадського бюджету, ні прозорого розподілу коштів для громадських організацій в програмі немає. Так само немає в програму жодного натяку на об’єднання громад і на співпрацю з сусідніми громадами.

З програми випливає, що розвиток місцевого самоврядування в Ладижині –це забезпечення основних потреб чиновника в кабінеті, бо власне про саму громаду в програмі зовсім забули.
2 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 495 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль