Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Програма розвитку самоврядування в Ладижині: ремонт кабінетів, придбання автомобілів, грамоти і подяки

Програма розвитку самоврядування в Ладижині: ремонт кабінетів, придбання автомобілів, грамоти і подяки

3994_bez_nazvaniya.jpg (7.33 Kb)На наступній сесії Ладижинської міської ради за ініціативою апарату ради депутати мають затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування на 2018-2022 роки.

Відповідний проект рішення включений міським головою Валерієм Коломєйцевим в порядок денний чергової сесії.
Програма буде реалізовуватись з 2018 по 2022 рік і включає в себе аж шість пунктів серед яких є капітальні та поточні ремонти приміщень, придбання оргтехніки, електрочайників, вентиляторів, автомобілів, висвітлення діяльності міської ради в ЗМІ, проведення заходів до Дня місцевого самоврядування та інших свят, придбання грамот та подяк, проведення круглих столів, громадських слухань, конференцій та засідань.

Загалом програма розвитку місцевого самоврядування в Ладижині –це програма споживання чиновниками благ і не більше того. Ні затвердження статуту громади, ні електронних петицій, ні механізмів фінансового контролю за місцевим бюджетом, ні впровадження відкритого громадського бюджету, ні прозорого розподілу коштів для громадських організацій в програмі немає. Так само немає в програму жодного натяку на об’єднання громад і на співпрацю з сусідніми громадами.

З програми випливає, що розвиток місцевого самоврядування в Ладижині –це забезпечення основних потреб чиновника в кабінеті, бо власне про саму громаду в програмі зовсім забули.
2 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 322 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль