Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРАВА ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРАВА ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

КП «Ладжитлосервіс» оголосив про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин.

Строк оренди приміщення становить 2 роки 8 місяців. Основні характеристики приміщення:
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7707_image001.png
Основні умови оренди:
-найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;
-належне утримання об’єкту оренди;
-ефективне використання об’єкту оренди.
Заяви про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів приймаються КП «Ладжитлосервіс» протягом 10 робочих днів з дня розміщення оголошення (включаючи день опублікування), за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 12. Додаткова інформація по тел. 6-44-37.
У разі надходження двох і більше заяв на оренду об’єкта буде оголошений конкурс на право оренди зазначеного майна.
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.
27 травня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 881 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль