Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада На "Майбутнє Ладижина" за 4 роки виділять 6 мільйонів гривень

На "Майбутнє Ладижина" за 4 роки виділять 6 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/kbp_gw4ro40.jpg На наступній сесії Ладижинської міської ради депутати мають затвердити міську програму «Майбутнє Ладижина в збереженні здоров'я громадян» на 2017-2020 роки на яку планується виділити в наступні 4 роки 6027, 86 тисяч гривень.

Метою програми є зниження захворюваності, інвалідності і смертності населення, підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, профілактика захворювань, забезпечення соціальної справедливості і захисту прав громадян на охорону здоров'я. (До речі, підвищити ефективність витрачених коштів можна шлхом бепосередніх закупок у виробників. Зокрема, закупівля у виробника жіночої одежі www.limo-lady.com - куртка женская демисезонная с капюшоном - дозволить значно зоощадити при купівлі демісезонниз курток та інших видів жіночої одежі)

Пояснювальна записка до програми містить загальну характеристику міста по напрямку захворюваності жителів, проблем місцевої медицини та можливості реалізувати свої права на медичну допомогу.

Розробники програми повідомляють що в Ладижині зберігається негативний приріст населення, - показник -1,96 на 1000 жителів. Високим також є показник смертності населення серед працездатного віку, - 212 на 100 тисяч населення працездатного віку. Рівень малюкової смертності становить 8,4 на 1000 народжених живими проти 6,3 у 2015 році.

«На тлі несприятливих демографічних змін відбувається погіршення стану здоров'я населення з істотним підвищенням в усіх вікових групах рівнів захворюваності і поширеності хвороб, зокрема хронічних неінфекційних захворювань, включаючи хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення, цукровий діабет та інші хвороби. Водночас, відмічається тенденція до погіршення стану здоров'я молоді, збільшення частоти соціально небезпечних хвороб, у тому числі туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, розладів психіки тощо», - пишуть розробники програми.

Постійно зростає в Ладижині захворюваність з ендокринних хвороб, -протягом 2016 року кількість осіб, у яких зареєстровані хвороби ендокринної системи в Ладижині становить – 4519 осіб, тобто 18, 5 % ладижинців.

Найбільшу частку серед ендокринних захворювань становлять хвороби щитоподібної залози(зокрема дифузний зоб–868хворих, гіпотиреоз 336 хворих), частка ожиріння складає 1259хворих, цукрового діабету 834 хворих.

Розробники програми планують збільшити доступність сучасних медичних технологій, вторинного рівня медичної допомоги, різних категорій населення. Нагадаємо, що за проектом медичної реформи в Ладижині мають перетворити міську лікарню, яка по суті надає вторинну допомогу на лікарню первинної допомоги. Себто реалізація програми розрахована на те, що медична реформа Ладижина не буде стосуватись, а міська лікарня буде надавати вторинну допомогу.

Аналізуючи програму можна критично поставитись до показників з якими вийдуть розробники програми за 4 роки. Для прикладу, через 4 роки буде досягнуто 3%-вого зниження первинного рівня виходу на інвалідність, смертність від неінфекційних хвороб буде меншою на 0,5%, а смертність немовлят буде зменшена н 5%.
15 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3284 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 19.03.2017 - 00:25
допоки буде йти дим із труби ніяка медицина не допоможе.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль