Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Топ-5 Міський голова відсвяткує свій день народження на роботі

Міський голова відсвяткує свій день народження на роботі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2587_1459327563_8.jpgЯк відомо, 17 березня цього року в Ладижині має відбутись кілька серйозних подій.

По-перше, цього дня має відбутись 8 сесія Ладижинської міської ради 7 скликання.

По-друге, цього дня оголосять переможців щорічного конкурсу «Людина року -2016».

І по-третє, 17 березня має відбутись щорічний звіт міського голови Валерія Коломєйцева перед громадою.

Згадаємо, що міський голова Валерій Коломєйцев народився 17 березня 1952 р. у селищі Провідєніє Чукотського району Хабаровського краю, тобто цього ж дня мер Ладижина святкує свій 65-річний ювілей.

То ж на свій ювілей, міський голова вирішив ударно попрацювати, "відстрілявшись" на кілька місяців вперед.
11 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1928 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль