Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Вибори 2014, Топ-5 Микола Кучер має найбільший виборчий фонд на окрузі

Микола Кучер має найбільший виборчий фонд на окрузі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/500fond.jpgНа офіційному сайті ЦВК зявились перші проміжні фінансові звіти про використання коштів виборчих фондів кандидатів в народні депутати України.

Як виявилось найбільший виборчий фонд має Микола Кучер на рахунок якого надійшло станом на 5 жовтня цього року 222 тис. грн., з яких 219 тис. грн.. власних коштів, а 3 тис. грн. – це кошти інших осіб.

Вже станом на 5 жовтня кандидат витратив 221, 35 тис. грн.. і залишок складав 654 грн.

Головні витрати Микола Кучер поніс на виготовлення матеріалів передвиборної агітації, - 174, 5 тис. грн., на ЗМІ у кандидата пішло 29, 8 тис. грн., на оренду приміщень 1500 грн, на оренду рекламних щитів – 15, 5 тис. грн.

Зовсім не витрачав кандидат коштів на рекламу на радіо.

Якщо витрати Миколи Кучера хоч якось можна пояснити, то ніяким чином не можна пояснити витрати інших кандидатів.

Для прикладу, виборчий фонд Павла Каленича складає всього три тисячі гривень, які на день подання звіту він ще не використав.

Виборчі фонди інших лідерів передвиборчої гонки Юрія-Януарія Шостака та Віталія Марчука складають по 10 тис. грн. з яких Януарій використав 9700 грн. на виготовлення друкованої агітаційної продукції, а Віталій Марчук не використав зі свого фонду жодної копійки.
24 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 714 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль