Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Вибори 2014, Топ-5 Микола Кучер має найбільший виборчий фонд на окрузі

Микола Кучер має найбільший виборчий фонд на окрузі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/500fond.jpgНа офіційному сайті ЦВК зявились перші проміжні фінансові звіти про використання коштів виборчих фондів кандидатів в народні депутати України.

Як виявилось найбільший виборчий фонд має Микола Кучер на рахунок якого надійшло станом на 5 жовтня цього року 222 тис. грн., з яких 219 тис. грн.. власних коштів, а 3 тис. грн. – це кошти інших осіб.

Вже станом на 5 жовтня кандидат витратив 221, 35 тис. грн.. і залишок складав 654 грн.

Головні витрати Микола Кучер поніс на виготовлення матеріалів передвиборної агітації, - 174, 5 тис. грн., на ЗМІ у кандидата пішло 29, 8 тис. грн., на оренду приміщень 1500 грн, на оренду рекламних щитів – 15, 5 тис. грн.

Зовсім не витрачав кандидат коштів на рекламу на радіо.

Якщо витрати Миколи Кучера хоч якось можна пояснити, то ніяким чином не можна пояснити витрати інших кандидатів.

Для прикладу, виборчий фонд Павла Каленича складає всього три тисячі гривень, які на день подання звіту він ще не використав.

Виборчі фонди інших лідерів передвиборчої гонки Юрія-Януарія Шостака та Віталія Марчука складають по 10 тис. грн. з яких Януарій використав 9700 грн. на виготовлення друкованої агітаційної продукції, а Віталій Марчук не використав зі свого фонду жодної копійки.
24 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 801 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль