Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинська мерія оголосила конкурс на здійснення пасажирських перевезень

Ладижинська мерія оголосила конкурс на здійснення пасажирських перевезень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/133538586326.jpgЛадижинська міська рада оголосила конкурс на здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомляється на сайті Лдиижнської міської ради.

Всього запропоновано на конкурс 5 маршрутів:

«Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;
«вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;
«Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;
«м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;
«м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках.

Конкурс відбудеться 16 грудня 2016 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , в сесійній залі о 10 годині.

Кінцевий строк прийняття документів: 5 грудня цього року в кабінеті 15 в приміщенні Ладижинської міської ради. Довідки за телефоном: 6-14-43.
3 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1013 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль