Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинська мерія оголосила конкурс на здійснення пасажирських перевезень

Ладижинська мерія оголосила конкурс на здійснення пасажирських перевезень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/133538586326.jpgЛадижинська міська рада оголосила конкурс на здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомляється на сайті Лдиижнської міської ради.

Всього запропоновано на конкурс 5 маршрутів:

«Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;
«вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;
«Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;
«м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;
«м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках.

Конкурс відбудеться 16 грудня 2016 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , в сесійній залі о 10 годині.

Кінцевий строк прийняття документів: 5 грудня цього року в кабінеті 15 в приміщенні Ладижинської міської ради. Довідки за телефоном: 6-14-43.
3 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1282 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль