Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм

Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/33e6bf7ed9079c8b041e2b32fb228da3.jpgНа останній сесії Ладижинської міської ради депутати затвердили план роботи Ладижинської міської ради відповідно до якого в 2017 році заплановано затвердити шість міських програм.

В першому кварталі заплановано затвердити Міську програму «Майбутнє Ладижина в збереженні здоров’я громадян на 2017-2020 роки» ( виконавець – Ладижинське МТМО). Також в першому кварталі заплановано затвердити Міську цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки ( виконавець - відділ сім‘ та молоді) та Програму розвитку малого підприємництва у місті Ладижин на 2017-2018 роки ( виконавець – міський відділ економіки). (До речі, про можливості ремонту Ремонт iPhone 6s Plus можна взнати на сайті https://service-iphone.com.ua. Зокрема - заміна скла iPhone Plus, акумулятора та інших деталей)

В другому кварталі депутати мають затвердити Міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки ( виконавець – Ладижинське МТМО) та Правила торгівлі на ринках у місті Ладижин ( виконавець – відділ у справах захисту прав споживачів та торгівлі). Також депутати планують внести зміни до міської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2014-2018 роки ( виконавець –відділ у справах сім‘ї та молоді).

В третьому кварталі депутати мають внести зміни до міської цільової програми «Турбота» на 2017 рік (виконавець – управління праці та соціального захисту населення).

В четвертому кварталі депутати традиційно затвердять Програму економічного та соціального розвитку міста Ладижина вже на наступний 2018 рік (виконавець –відділ економіки) та Програму розвитку культури на 2018-2022 роки ( відділ культури).
Отже, ладижинці мають можливість доки програми знаходяться в стадії розробки, внести свої пропозиції, щоб вони були враховані виконавцями при розробці відповідних програм.
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1395 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль