Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм

Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/33e6bf7ed9079c8b041e2b32fb228da3.jpgНа останній сесії Ладижинської міської ради депутати затвердили план роботи Ладижинської міської ради відповідно до якого в 2017 році заплановано затвердити шість міських програм.

В першому кварталі заплановано затвердити Міську програму «Майбутнє Ладижина в збереженні здоров’я громадян на 2017-2020 роки» ( виконавець – Ладижинське МТМО). Також в першому кварталі заплановано затвердити Міську цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки ( виконавець - відділ сім‘ та молоді) та Програму розвитку малого підприємництва у місті Ладижин на 2017-2018 роки ( виконавець – міський відділ економіки). (До речі, про можливості ремонту Ремонт iPhone 6s Plus можна взнати на сайті https://service-iphone.com.ua. Зокрема - заміна скла iPhone Plus, акумулятора та інших деталей)

В другому кварталі депутати мають затвердити Міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки ( виконавець – Ладижинське МТМО) та Правила торгівлі на ринках у місті Ладижин ( виконавець – відділ у справах захисту прав споживачів та торгівлі). Також депутати планують внести зміни до міської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2014-2018 роки ( виконавець –відділ у справах сім‘ї та молоді).

В третьому кварталі депутати мають внести зміни до міської цільової програми «Турбота» на 2017 рік (виконавець – управління праці та соціального захисту населення).

В четвертому кварталі депутати традиційно затвердять Програму економічного та соціального розвитку міста Ладижина вже на наступний 2018 рік (виконавець –відділ економіки) та Програму розвитку культури на 2018-2022 роки ( відділ культури).
Отже, ладижинці мають можливість доки програми знаходяться в стадії розробки, внести свої пропозиції, щоб вони були враховані виконавцями при розробці відповідних програм.
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1280 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль