Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Через аварійний стан ліквідують виборчу дільницю

Через аварійний стан ліквідують виборчу дільницю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3919_750_300_1366.jpg Виборчу дільницю, яка знаходилась в приміщенні Будинку культури ПрАТ «Біолік», закриють.

Про це нам стало відомо з проекту рішення виконкому, яке має бути прийнято найближчим часом.

Причиною закриття виборчої дільниці в актовій залі будинку культури ПАТ “Біолік” є незадовільний технічний та аварійний стан даної будівлі, яке перебуває у комерційній власності, а саме: протікає дах, тріщини на стінах, немає вбиральні, пандусу, відсутня система життєзабезпечення (опалення, стаціонарний телефонний зв’язок), що підтверджується листом ПАТ “Біолік” № 153 від 25.02.2016 року та відповідними фотографіями, на яких зафіксований незадовільний технічний та аварійний стан даної будівлі.

Враховуючи відсутність в місті інших приміщень, які б задовольняли нормативні вимоги до приміщень для голосування було вирішено виборчу дільницю в будинку культури ліквідувати. Натомість будуть змінені межі виборчих дільниць, які знаходяться в школах № 1 та № 4, Ладижинському коледжі та палаці культури «Прометей» на які перекладено додаткове навантаження.
6 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1580 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль