Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Через аварійний стан ліквідують виборчу дільницю

Через аварійний стан ліквідують виборчу дільницю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3919_750_300_1366.jpg Виборчу дільницю, яка знаходилась в приміщенні Будинку культури ПрАТ «Біолік», закриють.

Про це нам стало відомо з проекту рішення виконкому, яке має бути прийнято найближчим часом.

Причиною закриття виборчої дільниці в актовій залі будинку культури ПАТ “Біолік” є незадовільний технічний та аварійний стан даної будівлі, яке перебуває у комерційній власності, а саме: протікає дах, тріщини на стінах, немає вбиральні, пандусу, відсутня система життєзабезпечення (опалення, стаціонарний телефонний зв’язок), що підтверджується листом ПАТ “Біолік” № 153 від 25.02.2016 року та відповідними фотографіями, на яких зафіксований незадовільний технічний та аварійний стан даної будівлі.

Враховуючи відсутність в місті інших приміщень, які б задовольняли нормативні вимоги до приміщень для голосування було вирішено виборчу дільницю в будинку культури ліквідувати. Натомість будуть змінені межі виборчих дільниць, які знаходяться в школах № 1 та № 4, Ладижинському коледжі та палаці культури «Прометей» на які перекладено додаткове навантаження.
6 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1448 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль