Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8dguvssad8.gif Минулого року 199 ладижинців звернулося в Ладижинську міську раду, щоб отримати матеріальну допомогу із загальної кількості в 901 звернення, які надійшли або в письмовій формі або на особистих прийомах міського голови.

Про це повідомляє відділ роботи із зверненнями громадян.

Як повідомляється у звіті 798 звернень надійшло поштою та 103 – на особистому прийомі. В порівнянні з минулим роком кількість звернень зменшилось на 1,9% (або на 64) ніж за період роботи 2015 року.

Певна кількість звернень збільшилась за рахунок громадян, які звернулися на особистий прийом до міського голови - на 54 звернення. Найбільше звернень надійшло з питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення - 199 звернень. На другому місці, порушувалися питання громадянами щодо вилучення та закріплення земельних ділянок, передача земельних ділянок у безоплатну власність.

До виконавчого комітету міської ради надійшло 3 скарги, які стосуються встановлення земельних меж. Звернення розглянуто та надано вичерпну відповідь. Протягом 2016 року під час особистого прийому до міського голови звернулося 103 громадянина. Майже кожне третє питання вирішилось на користь заявників, а решту заявникам надано роз’яснення.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1630 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль