Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8dguvssad8.gif Минулого року 199 ладижинців звернулося в Ладижинську міську раду, щоб отримати матеріальну допомогу із загальної кількості в 901 звернення, які надійшли або в письмовій формі або на особистих прийомах міського голови.

Про це повідомляє відділ роботи із зверненнями громадян.

Як повідомляється у звіті 798 звернень надійшло поштою та 103 – на особистому прийомі. В порівнянні з минулим роком кількість звернень зменшилось на 1,9% (або на 64) ніж за період роботи 2015 року.

Певна кількість звернень збільшилась за рахунок громадян, які звернулися на особистий прийом до міського голови - на 54 звернення. Найбільше звернень надійшло з питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення - 199 звернень. На другому місці, порушувалися питання громадянами щодо вилучення та закріплення земельних ділянок, передача земельних ділянок у безоплатну власність.

До виконавчого комітету міської ради надійшло 3 скарги, які стосуються встановлення земельних меж. Звернення розглянуто та надано вичерпну відповідь. Протягом 2016 року під час особистого прийому до міського голови звернулося 103 громадянина. Майже кожне третє питання вирішилось на користь заявників, а решту заявникам надано роз’яснення.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3267 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль