Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

Зо всіх звернень за минулий рік 22 % просили надати матеріальну допомогу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8dguvssad8.gif Минулого року 199 ладижинців звернулося в Ладижинську міську раду, щоб отримати матеріальну допомогу із загальної кількості в 901 звернення, які надійшли або в письмовій формі або на особистих прийомах міського голови.

Про це повідомляє відділ роботи із зверненнями громадян.

Як повідомляється у звіті 798 звернень надійшло поштою та 103 – на особистому прийомі. В порівнянні з минулим роком кількість звернень зменшилось на 1,9% (або на 64) ніж за період роботи 2015 року.

Певна кількість звернень збільшилась за рахунок громадян, які звернулися на особистий прийом до міського голови - на 54 звернення. Найбільше звернень надійшло з питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення - 199 звернень. На другому місці, порушувалися питання громадянами щодо вилучення та закріплення земельних ділянок, передача земельних ділянок у безоплатну власність.

До виконавчого комітету міської ради надійшло 3 скарги, які стосуються встановлення земельних меж. Звернення розглянуто та надано вичерпну відповідь. Протягом 2016 року під час особистого прийому до міського голови звернулося 103 громадянина. Майже кожне третє питання вирішилось на користь заявників, а решту заявникам надано роз’яснення.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1238 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль