Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Відео, RSS-Ladyjin Ладижинський Євромайдан. 28 листопада. Відео.

Ладижинський Євромайдан. 28 листопада. Відео.28 листопада в Ладижині відбувся перший Євромайдан. Організатором виступила Ладижинська громадська рада. На мітингу була прийнята резолюція та вирішено питання про створення міського штабу допомоги майдану. На відео зображено початок мітингу.
31 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1370 Коментарів: 23
Написав: gulevatiy90 14.08.2015 - 13:06
...ночью... как воры...
Написав: nina 14.08.2015 - 15:03
хуеватый-90, Ладыжинские воры днём грабят под ваше виват, король, виват!!!!!
Написав: Wanch 14.08.2015 - 17:21
nina, Ну зачем ты так? Я дважды просмотрел ролик
и до конца не понял, зачем вы созвали людей.
Что-то о ЕС, о том, что они вроде бы должны помочь и непонятно что? Тебе не дали договорить,попросту удалили, потому что в твоей речи (плохо слышимой),не было синхронности с постановщиками. Если ты не поняла, что от тебя ждали совсем других слов, то, как бы, со стороны прослушай себя и тех, кто у тебя отобрал микрофон. Мне жаль, но тобой манипулировали.
Поэтому, ты напрасно на gulevatiy90 попёрла. Он сказал верно; НОЧЬЮ...КАК ВОРЫ...Вот сегодня тайно приняли ЗАКОН О ЗАЩИТЕ Отечества! Всё у нас - ТАЙНО!
А почему не должен знать народ, что ему грозит? ИЛИ, - не грозит!
У меня после двойного просмотра ролика осталось двоякое впечатление. Заметь; люди хотели послушать! Но им не дали возможности увидев, что СЦЕНАРИЙ НАРУШИЛСЯ и плюс благодаря твоей,помощи!
Тебя попросту облапошили, и на Сутика попёрли, и всё потому, что ты, Нина "СПЕЛА" не ту арию.
Так что не в Гулеватом проблема, а у ВАС!
ВЫ не смогли договориться и скомкали мероприятие.
Поэтому...КАК ВОРЫ!...
aleksandr
Написав: aleksandr 14.08.2015 - 19:27
Написав: nina 14.08.2015 - 21:01
Wanch, до вас кілька питань.
1. Хто і що від мене чекав?
2. Я ще раз передивилась відео. Мене классно підтримували мітингуючи. В нас був діалог і я цим пишаюся.То в чому ви побачили якісь "облапошіння"?
3. 18 годин в листопаді, це вже темно, але по літньому часу ще білий і робочий день, всі ж знають що після 30 жовтня в 17.00 вже темно.
4. Напевно лише ви не знаєте, як важко добитись проведення зібрань, які не подобаються владі. А 18 годин, це зручний час для працюючих. Вже пісяробочий час. І бажаючи можуть прийти на мітинг. Ну не всі такі як ви, тільки зі свого сідала можете вести активне життя.
5. Мікрофон в мене ніхто не забирав,не треба брехати. це вискочив Магера, якого тоді люди питали про те яку він зайняв позицію. І мікрофон йому передали, піся того як я закінчила свою промову.
6. Ну а за звук я взагалі не відповідаю. Всім відомо що справжні патріоти без жирного "корита" , а тому мають те, що мають. Люди мене не просто чули, а гарно сприймали. А хто ще хотів би почути, хай би йшов на площу.З дивана все классно розставляти по місцях і тішитись що влада не догадається що він щось тут булькнув не те.
Написав: gulevatiy90 14.08.2015 - 21:25
Написав: Wanch 15.08.2015 - 07:06
nina,Я ще раз продивився!
ВАШІ ВІДОЗВИ!:
"Патріоти україни підтримують, щоб Україна вступила до Європейської спілки народів..."
"Я сама особисто чула, вони хотіли взяти в Європи 20млрд.тільки за підпис Януковича..."
"Майже на всіх вулицях Києва люди (мітингують,авт.)стомилися жити в злиднях..."
"Хай вони ті мільярди розкрутять..."
"Хочуть, щоб ми терпіли, як вони диктують..."
***************************************************
А ТЕПЕР ПОСМІЄМОСЬ!!!
1. А скільки мільярдів просить нинішня влада?
2. А що, патріотів прийняли в Європу?
3. А що, злиднів поменшало?
4. Так, мілліарди розкручують.
5. Твоя Європа тобі допомагає?
6. ????????????????????????
І скажу: Зніми шапочку із фольги! Такі (пробач) безмозглі, як ти, привели хунту до влади і народ уже стогне від вашої Європи. Всі від малечі до стариків в кабалі і мабуть правнуки не зможуть розрахуватись.
Так, інколи в домашньому кріслі видніше, що робиться довкола. Сталін не виїзжав на фронт.
Але з такими "патріотами", як ти, я не збираюсь йти на зібрання. Тому що із-за вас гинуть наші діти, із-за вас народ кинули в пропасть злиднів, із-за вас, драних патріотів Америка робить протистояння з Росією. А це загроза ядерної війни. Сьогодні в погребі не відсидишся.
Але все ще впереді. Йде зима і людям будуть вручати непосильні "листи щастя" на оплату газу, електроенергії, жилплощаді. Отоді ваші "патріоти" заспівають від щастя. Ти - тоже!
Краще б ви не показували свого позору. А ти ще й обзиваєш людей. Стара жінка, мати, бабуся! Мала б учити других розуму, а, на жаль, в самої немає.
Оце такі "європейці" твого масштабу хотять в Європу.
Бистріше - на цвинтар!
Написав: nina 15.08.2015 - 08:56
Розмовляємо як сліпий із глухим. Газ вас турбує. Ну а якже, як такі хороми опалити. А з моїм способом життя, мені багато не треба, немає перед ким вихвалятися своїми благополуччами. Владу я ніколи ніяку не любила і не полюблю. Змінювати одну хунту на іншу , це удєл дегенератів. Я з тих, хто контролює будь-яку владу. Про заощадження Сбєрбанку чогось ніхто не пише. І то ті гроші, коли ваш хвалений рубль був трохи дорожчий за долар(хоча ваша улюблена росія росіянам все віддала сповна. Але це мене теж не турбує. В мене не було тих заощаджень). Тільки тоді той долар ніхто в очи не бачив. Постараюсь піти на цвинтар раніше за тебе, щоб ти мені ще памьятник зробив!!!!! Я вже все бачила у свому житті і з таким ставленням як ви до життя, краще вмерти і не бачити вже більше нічого.
Написав: Wanch 15.08.2015 - 10:04
nina, Оце й біда, що такі затуркані фанати із своїм недолугим способом життя нічого не хочуть.Лише своїми затурканими головами затуркують іншим голови.
Яку владу ти, пані Ніна контролюєш? Та хто тобі позволить її контролювати? Взагалі, у вашої організації є якісь здобутки? Чи лише нічні кошмари?
І потім; я сказав, що твої "європейці" бистріше попадуть на цвинтар, а не в Європу. Треба трошки аналізувати слова.
Так! Мене турбує те що в державі робиться. Так!
Я своїми мозолями повністю побудував будинок. Мурував, потім штукатурив, ставив кришу, білив, настеляв поли, вставляв лутки, вікна, двері.
І це все, заміть, СВОЇМИ РУКАМИ! Ніхто мені не допомогав. І будував я цілих ДЕСЯТЬ РОКІВ! А тепер у мене хотять ще й податки брати. А за що? І таких, як я сотні тисяч, які своїм горбом будували для себе і своїх дітей уют.
А в тебе - квартира! Правда, ти забула, що одержала її від Радянської Влади, від тієї ж Росії! І БЕЗКОШТОВНО!
А зараз ти в ній сидиш, як клуша і похабиш тих, хто дав тобі житло і пенсію.
Ти постійно, хто з тобою в чомусь не згоден, починаєш його оскорбляти. Що ж ти за людина така хороша?
Таких називали раніше: "Підколотна змія".
Бо ця тварюка забиралась в зібрані околоти хліба і коли хліб начинали звозити по домам, вона жалила останніх.
І суперечиш сама собі; за нинішнє правління держави ви дерли горло, так що ваша частка є в тому, що хунта при владі.
Я не бажаю тобі зла! Я лише сказав, що я думаю про ті нічні збори і про твоє відношення до нас, до людей!
Збав трошки свою гординю!
Написав: piatkovskiy 15.08.2015 - 11:24
Зараз , коли прийшла до влади бурлаченківська хунта, то в платіжках вже цифри правильні, а пенсії в людей стали європейськими. Через два роки після майдану до всіх дойшло, що Бурлаченко та інші майданоїди , мали рацію про ті злидні в яких ми жили тоді. Дійсно життя зараз покращилося. Правосуддя стало чесним.Соціальні стандарти підвищилися. Й нація разом народом тепер живе вільно справедливо та заможно. Олігархів уже в нас немає, а всі піприємства перейшли на європейські стандарти, викиди зменшилися, екологія покращилася, народжуваність збільшилася ...

Ось приклад , коли пустили до корита свиню з немитим рилом, вона нажерлася, перевернула корито, вилізла з обори, згорнула все зі столу й вклалася спати на постіль господаря.
Всі ці аферисти, що збирали майдани, роздавали солодкі обіцянки, хваталися за мікрофони й верещали про європейське майбутне, виявилися лише свиньми "Української білої" породи . Вони зганьбили славне минуле нашої Батьківщини, трудові досягнення цілих поколіннь наших предків. Довели народ до зубожіння. Економіку, яка при Азарову, ще хоч якось трималась на ногах, завдяки російським замовленням, влада яку привели Сутик, Бурлаченко, Нагорний, Скакодуб повністю занехаяла. Всі ті, хто там кричить про волю для якоїсь Юлі, тепер нехай платять за газ в сім раз дорожче , ніж при диктатору. Нехай обходяться без ліків, бо Яйценюку вони не потрібні живими, щоб не платити пенсію. Нехай мерзнуть зимою в своїх домівках, бо та Юля не буде голодати, чи хворіти, чи замерзати. Будь-яка клініка світу візьметься за її лікування, їжа на її столі європейська й якісна, а температура в її будинку завжди в нормі завдяки дуже дорогому та сучасному обладнанню, яке споживає газу та світла стільки, як вся вулиця Докучаєва в Ладижині.
Слухавши цих лиходіїв, народ остаточно збрендив,ще в 2014 році й частка відповідальності лежить на всіх майданутих, в тому числі й ладижинських. Вони винні в загибелі своїх побратимів з небесної сотні, в втраті Криму, в розв"язанні кривавої різні на Сході України, в розвалі економіки та вимиранні української нації. Діяльність майданоїдів та їх прихильників ---це геноцид українського народу, який можливо порівняти лише з 1933 роком, коли при владі були такі самі кати та палачі.
Бурлаченко, Сутик, Скакодуб це сатрапи кровавого режиму Турчинова-Порошенка, який нічим не відрізняється від сталінського чи гітлерівського. Через їх підтримку війни вже загинули й продовжують гинути тисячі мирних жителів та солдатів. Але вони не пішли в монастир відмолювати гріхи, не посипали свої лисини попелом, а продовжують вести антинародну діяльність підриваючи авторитет держави, знищуючи українські підприємства та потужних інвесторів, граються з вогнем обкладаючи пенсіонерів податками.
Вони ратують за війну, але ніхто з них чи їх рідних, ще не загинув ні на майдані , ні в АТО. Більше того їх настільки цінують, що навіть не пробують мобілізувати повидававши броню.
" Нехай воює хтось інший, там же можуть і покалічити, або і вбити, навіщо мені це"--- так думають вони. Чому вони не пішли добровольцями з самого початку, бо диванним тролям безпечно, щей гроші платять.

До поки будуть бажаючі слухати їх байки, до поки вони будуть при владі, до поки їх не прожине Україський народ з майданів--- гідного життя не буде! Війна не скінчиться!
Кров патріотів України не перестане литися!
Всі ці Іуди заслуговують на саме найвище покарання й час розплати за всі злодіяння безперечно настане!
Написав: nina 15.08.2015 - 15:28
Wanch?, хто і коли оприділив 18 годину нічною. Наскільки мені відомо, то нічна година починається з 23-ої та закінчується о 6-00. Це перше, а друге, я ж не можу як ви призначати зустріч для фізичних розборок, бо не подолаю навіть поганенького чоловіка, так от тільки матюком і можу відповісти.Це від несили.
Написав: Wanch 15.08.2015 - 18:55
nina, я оприлюднив свою думку, що не можна
обговорення теми переносити на людину, хто б він не був. Ми повинні з повагою відноситись один до одного, незважаючи на його погляди.
Я ось написав пару заміток в блогах. І що?
Від "несили", чи від злоби, деякі читачі не коментують написане, а стараються мене оскорбити. Чому?
Це мої думки, я пишу те, що вважаю за правильним. Якщо хтось не згоден, то нехай напише, як він вважає,але для чого ж мене гудити і показувати свою недолугість?
Що я в такому разі можу зробити і як захиститись?
Я просто забороняю коментарії! Все рівно від того, що хтось нагрубить, толку ніякого.
Це я до чого? До того, що, якщо не згодна, але не знаєш як це обусловити, то краще промовчати, але не треба виставляти себе в тьмяному світлі.
А все інше - не важливо!
Написав: nina 15.08.2015 - 19:50
Wanch, когда-то на одной из проповедей отец Сергий Малиновский произнёс догму:"Не мечите бисер перед свиньями". В очень многих случаях здесь на сайте я так и поступаю. А в остальном, молчать не могу.
Написав: Wanch 16.08.2015 - 09:14
Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас.
(Матф.Гл.7;6)

Это не - догма! Это слова Иисуса в иносказательной форме; и они обозначают: Если вы будете разбрасываться своими Знаниями перед невежественными людьми,
то они от непонимания и злобы будут вас оскорблять, издеваться и убьют вас, потому что вы несёте Знания, которые они не понимают.
Проповеди Христа велись в иносказательной форме и церковь по сей день тупо не понимает их смысла. Богословы знают, но - молчат!

Прежде, чем что-то писать, нужно убедиться в его правильности.
Написав: La-la-La-la 16.08.2015 - 09:43
Вано, nina коротко хотела намекнуть что со свиньями типа gulevatiy90, pytkovskiy и вано неочем вести беседу. Библия тут не причём.
Написав: Wanch 16.08.2015 - 10:14
La-la-La-la, Я ничего не имею против и смысл понял.
А Евангелие здесь при том, что отец Сергий с Ниной исказили притчи Иисуса Христа. А это нельзя делать по той причине, что искажается смысл Учений Иисуса. Хотя он и сокрытый.
Поэтому, если Нина не хочет со свиньями (по твоему определению) общаться, то общайтесь вдвоём на пару.
Вы друг друга стоите!biggrin
Хотя спроси у Нины, а вдруг она тебе откажет!???crazy
Написав: piatkovskiy 16.08.2015 - 11:57
Wanch,
Лучше не вступать в полемику с ватниками, они безмозглые, не воспитанные и не образованные. Они других называют свиньями, а сами между тем хрюкают сидя в корыте из которого едят. Кто только нами не правил- татары, москали, поляки, турки... теперь ещё жиды да грузины, но даже вшивые киргизы хотят нами покомандовать.Всю эту нечисть да добавить ещё майданутых и на вила сволочей!
Украиной должны управлять украинцы! А все эти сволочи пусть руководят в Европе, там их примут в объятие и дадут кресло.
Ляляля типичный ватник, с повёрнутыми мозгами и совковым менталитетом. Он не способен воспринимать мир таким , как он есть. Ему всё хочется подпридумать. И живя в этом иллюзорном мире, он не воспринимает реальность. Не он один и другие одурманенные майданом люди имеют подобные симптомы. Только из чувства собственного сохранения эти ватники не принимают участие в гражданской войне на востоке страны. Они настолько продажны, что если бы Путлер действительно напал на нас, то они ждали бы его с короваем у моста и дорогу выстелили бы вышитыми рушниками . А сегодня они пропагандируют децентрализацию, завтра с портретами Янека будут носится с призывом" Спаси нас". Эти люди за всё время нашей независимости только и бегали из партии в партию и от одного президента до другого.
А если посмотреть на них в разрезе, то они такие же ленинцы, как те кто творил голодомор и отбирал у крестьян последнее зерно. Ведь там также большинство были украинцы, но они ещё тогда были ватниками. И не думали о людях, а искали какие то космополитические цели и пытались выслужится перед своим начальством, чтобы получать хороший паёк да ордена и медали.
Не все они померли, некоторые из этих ватников ещё живы и пишут крамольные статьи на этом сайте.
Не нужно с ними спорить. Они сдохнут вместе со своим Путлером. И когда последняя эта тварь отправиться в преисподнюю , наступит мир на Украине, время рассвета и возрождения культуры и экономики. Пора благоденствия братства и равенства. Даст Бог мы сможем это увидеть и в этом участвовать! Желаю здравствовать!
Написав: nina 16.08.2015 - 13:40
Wanch, притчи Иисусф искажали без Нины.Нине уже объявили эту притчу. Нина с некоторых пор не доверяет православной церкви Московского патриархата. В прошлом году была в костёле у Римо-католиков. Понравилось.
Написав: Wanch 17.08.2015 - 08:04
biggrinТы бы ещё навестила "Свидетелей Иеговы!"
Но лучше в - дендропарк! Отец Михаил козлиным голосом
через громкоговорители взывает: "Боже! Помяни Украину!"
Отпевает уже нас и есть причина:

Новости Украины
С 1 сентября украинцев ожидает очередное подорожание электроэнергии. Оно станет вторым этапом из пяти, запланированных Кабмином.

С 1.09 начнут действовать следующие тарифы. Кто расходует до 100 кВт/ч в городе или до 150 кВт/ч в селе, будет платить с ПДВ 45,6 коп. за 1 кВт/ч (без ПДВ 38 коп).
При превышении указанной нормы и до 600 кВт/ч оплата с ПДВ составит 78,9 коп, без ПДВ 65,75 коп. Если за месяц расходуется больше 600 кВт/ч, то с ПДВ придется
платить 1 грн. 47,9 коп. (без ПДВ 1 грн. 23,25 коп.). Снижение порога употребления вступило в силу с 1 апреля текущего года. Первый порог снизили до 100 кВт/ч
в городах, в селах его снизят в 2017 году с 1 марта; второй порог сократили до 600 кВт/ч. После 1 марта 2017 года порог будет только один – до 100 кВт/ч в месяц
и свыше 100 кВт/ч в месяц. Пользователи первого порога будут платить 90 коп. за кВт/ч, а пользователи второй – 1 грн. 68 коп. за кВт/ч.
Написав: piatkovskiy 17.08.2015 - 08:31
Так и нужно дебилам майданутым пусть платят! Хотели европейских цен и тарифов--- получите! Не хотите развивать собственную экономику, своё производство, надеетесь на Запад, скоро не только в потёмках сидеть будете, а и за воздух платить придётся. За первых сто вдохов заплатите Яйценюку по хх копеек С ПДВ, а кто дышит больше то со сто первого нужно будет платить по ххх копеек с ПДВ, льгота будет только для тех кто продаст свой голос за партию Яйценюка.

Вот к чему привели нас Сутик, Скакодуб и Бурлаченко! А также их последователи из всех этих самозваных громадских рад, бандитских люстрационных комитетов и антинародных центров экоконтроля.
Вот с кого надо спросить! И наказать как в Китае---расстрел, только после компенсации народу всех причинённых бед и на пулю для приведения приговора в исполнение, они также должны заработать.
Поздно уже отмаливать грехи! Положили свыше ста человек, чтобы привести эту власть, неизвестно сколько ещё ляжет, чтобы она ушла.
Слишком дорогой ценой обходиться нашей стране бесчинство политических недорослей и горьким испытанием ложатся на плечи людей их опыты для своих экономических диссертаций .
С такими тарифами должен наступить энергетический майдан и эта свора должны покинуть страну . Иначе им придёт конец как Чаушеску.Геноцид народа должен прекратится тогда, когда к власти придут украинцы, люди думающие и переживающие не за своё будущее, а за будущее всей страны.
Написав: nina 17.08.2015 - 08:34
Wanch, а когда мы с вами пили на брудершафт? Что-то я такого не припоминаю. К Иегове ходить не нужно, они сами приходят в каждый дом, только меня в это время обычно дома не бывает. А вера это свобода совести. Хочешь верь, хочешь не верь. Это коммерция и конкуренция за души людей. Выбирай что тебе по нутру. Кому хочешь, тому неси свои кровные.
Написав: piatkovskiy 17.08.2015 - 08:35
Написав: Wanch 17.08.2015 - 10:25
nina,

О "брудершафте",- это твоя инициатива. Я об этом не говорил.
Я лишь скажу, что есть ЗАКОН Космической справедливости, в котором говорится:
"Человек может идти по своему пути так, как он находит нужным. Кто пошёл по правильному пути, тот и придёт к цели. Каждое искривление
отнесёт от прямого пути. Когда путник заблудился в зарослях, ему приходится преодолевать многие препятствия. Избыток самомнения и недостаток знания
порождает массу ошибок, за которые приходится расплачиваться. За каждой ошибкой неизменно будет следовать страдание - до тех пор, пока человек не поймёт,
что нарушать космические законы нельзя."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль