Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада З 28 січня в Ладижині стартує конкурс "Людина року-2016"

З 28 січня в Ладижині стартує конкурс "Людина року-2016"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1401_img_0875.jpgЗ 28 січня по 28 лютого 2017 року в Ладижині буде проведено щорічний конкурс “Людина року-2016».

Відповідний проект рішення внесений на розгляд засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради, який має відбутись в цьому місяці.

До складу організаційного комітету ввійде 14 осіб, який очолює міський голова Валерій Коломєйцев, а склад сформований з чиновників та двох керівників комунальних ЗМІ, тобто для жодного представника громадськості, навіть лояльного до влади, місця в оргкомітеті не знайдеться.

Умови та хід проведення конкурсу «Людина року-2016» буде висвітлюватись в комунальному виданні газеті «Нове місто» та на радіо ЛАДА ФМ.
Традиційно оголошення та нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2016» буде проведено під час звіту міського голови перед територіальною громадою міста, хоча згідно затвердженого положення оголошення має відбуватись під час святкування дня міста Ладижин.

Звання «Людина року» є особистим, неперехідним, довічним, а переможців визначать у 14 номінаціях.

Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі досягнення претендентів на звання «Людина року», подаються оргкомітету виконавчими органами ради, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, іншими об’єднаннями громадян до 20 лютого 2017 року.

Переможцям вручаються іменні дипломи володарів титулу «Людина року» та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.
17 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 971 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль