Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада З 28 січня в Ладижині стартує конкурс "Людина року-2016"

З 28 січня в Ладижині стартує конкурс "Людина року-2016"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1401_img_0875.jpgЗ 28 січня по 28 лютого 2017 року в Ладижині буде проведено щорічний конкурс “Людина року-2016».

Відповідний проект рішення внесений на розгляд засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради, який має відбутись в цьому місяці.

До складу організаційного комітету ввійде 14 осіб, який очолює міський голова Валерій Коломєйцев, а склад сформований з чиновників та двох керівників комунальних ЗМІ, тобто для жодного представника громадськості, навіть лояльного до влади, місця в оргкомітеті не знайдеться.

Умови та хід проведення конкурсу «Людина року-2016» буде висвітлюватись в комунальному виданні газеті «Нове місто» та на радіо ЛАДА ФМ.
Традиційно оголошення та нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2016» буде проведено під час звіту міського голови перед територіальною громадою міста, хоча згідно затвердженого положення оголошення має відбуватись під час святкування дня міста Ладижин.

Звання «Людина року» є особистим, неперехідним, довічним, а переможців визначать у 14 номінаціях.

Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі досягнення претендентів на звання «Людина року», подаються оргкомітету виконавчими органами ради, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, іншими об’єднаннями громадян до 20 лютого 2017 року.

Переможцям вручаються іменні дипломи володарів титулу «Людина року» та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.
17 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1159 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль