Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Топ-5 Як в Ладижині Хеллоуін відзначали

Як в Ладижині Хеллоуін відзначали

31 жовтня, в ПКВС «Прометей» зібралися учасники громадської «Організації інвалідів з дитинства «Вікторія». Тема зустрічі була досить незвичною – святкування Хеллоуіну.31 жовтня, в дискотечній залі Палацу культури «Прометей» зібралися учасники громадської «Організації інвалідів з дитинства «Вікторія». Тема зустрічі була досить незвичною – святкування Хеллоуіну – національного свята англомовних держав.

Започаткувала нову традицію відзначення Хеллоуіну громадська організація «Ладижинська громадська рада».

Захід пройшов в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!», яка реалізовується на теренах Ладижина ГО «Ладижинська громадська рада», за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація».

Хеллоуін, досить старовинне свято, яке відзначається в ніч на 1 листопада. І хоча в Україні не відзначають свято Хеллоуіну на офіційному рівні, воно стає все популярнішим серед української молоді.

Тож, неординарний захід став гарною нагодою для дітей з інвалідністю та їх батьків, щоб зустрітися, поспілкуватися та провести гарно час. Чучела з гарбуза, чудернацькі костюми, печиво у формі відрубаних пальців та страшні історії за святковим столом – все пройшло в найкращих кельтських традиціях.

А на згадку про чудовий вечір, кожен учасник отримав подарунок - ексклюзивну кружку від організаторів свята.

Звичайно, ми повинні, перш за все, дотримуватись своїх власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями.

Олена Червончук1600_img_5909.jpg (66.41 Kb)0033_img_5910.jpg (47.83 Kb)1686_img_5913.jpg (72.46 Kb)2154_img_5919.jpg (45.06 Kb)6775_img_5925.jpg (68.72 Kb)5122_img_5928.jpg (47.87 Kb)

До речі, вже час подумати, що дарувати дітям на новий рік.
подарок ребенку на новый год
6 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 999 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль