Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Вітаємо Миколу Кучера з перемогою!

Вітаємо Миколу Кучера з перемогою!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1604_kucher.jpg
Ось і відшуміли передвиборчі перегони. Настала пора тріумфу та болі невиправданих сподівань. І кому, як не кандидатам, знати, який нелегкий та напружений цей путь, скільки сил, нервів та витримки він потребує. Однак, для тих хто впевнений у собі та своїх силах, на шляху до цілі не завадять ніякі перепони.

Так, Микола Кучер не зміг виграти на минулих виборах у 2012 році. Але сьогодні, настав його зірковий час і доля посміхнулася йому своєю чарівною посмішкою. Він став яскравим прикладом того, що до своєї мети треба йти впевнено та цілеспрямовано.

Тож, незважаючи на те, що з Миколою Кучером ми не завжди дивилися в одному напрямку, адміністрація сайту «Новини Ладижина» вітає нового нардепа з перемогою та тими широкими можливостями, які віднині перед ним відкриваються. Бажаємо йому не зрадити своїх виборців та щиро сподіваємося, що прийшовши до Ради він служитиме на благо нашої славної держави та українського народу.
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 818 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль