Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Вітаємо Миколу Кучера з перемогою!

Вітаємо Миколу Кучера з перемогою!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1604_kucher.jpg
Ось і відшуміли передвиборчі перегони. Настала пора тріумфу та болі невиправданих сподівань. І кому, як не кандидатам, знати, який нелегкий та напружений цей путь, скільки сил, нервів та витримки він потребує. Однак, для тих хто впевнений у собі та своїх силах, на шляху до цілі не завадять ніякі перепони.

Так, Микола Кучер не зміг виграти на минулих виборах у 2012 році. Але сьогодні, настав його зірковий час і доля посміхнулася йому своєю чарівною посмішкою. Він став яскравим прикладом того, що до своєї мети треба йти впевнено та цілеспрямовано.

Тож, незважаючи на те, що з Миколою Кучером ми не завжди дивилися в одному напрямку, адміністрація сайту «Новини Ладижина» вітає нового нардепа з перемогою та тими широкими можливостями, які віднині перед ним відкриваються. Бажаємо йому не зрадити своїх виборців та щиро сподіваємося, що прийшовши до Ради він служитиме на благо нашої славної держави та українського народу.
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 934 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль