Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Відео, Топ-5 Відійшов у вічність легендарний ветеран УПА Адам Богдан

Відійшов у вічність легендарний ветеран УПА Адам Богдан

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4792_7758_dscn41.jpg

Легендарний ветеран Української повстанської армії, мешканець міста Ладижин Адам Семенович Богдан помер у четвер 29 вересня у віці 96 років.

Не стало життєрадісної людини, турботливого тата, дідуся, який умів жити достойно, турбувався про інших більше ніж про себе.
В останню путь Адама Богдана проводжали рідні, близькі люди, друзі та знайомі.

Висловити глибокий сум з приводу непоправної втрати прийшли також представники громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Народна самооборона», які протягом тривалого часу підтримували з паном Адамом теплі, дружні стосунки та вважають його справжнім яскравим взірцем для українських патріотів.

Адам Семенович Богдан пройшов непростий життєвий шлях. За свою ідею, за свою любов до України він, у свій час, заплатив високу ціну. Довгий час був вигнанцем, за свої націоналістичні погляди на 10 років був висланий до Сибіру. Але, життєві перепони лише загартували непримиренного повстанця, не змогли зламати його віру у Незалежну Україну.

В наших серцях він назавжди залишиться справжнім Героєм свого народу.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!

Редакція сайту «Новини Ладижина»3502_img_64.jpg (95.47 Kb)2936_img_67.jpg (81.28 Kb)0413_img_71.jpg (56.39 Kb)
1 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1169 Коментарів: 6
Написав: nina 1.10.2016 - 18:41
Можно было вчера дать информацию о похоронах. Я бы тоже пришла и, думаю, ещё кто-то, кто не знал.
Написав: Arhip 1.10.2016 - 19:43
нам стало відомо тільки в 11.00...
Написав: Wanch 7.10.2016 - 08:56
ЧТО ТАКОЕ ГОСПОДЬ!

"То, что всегда есть, едино; то, что всегда было, едино; то, что извечно существует и раскрывается также едино, - это есть Пространство".
(Е. Блаватская, Тайная Доктрина)

Поэтому, каждый попадет туда, что заслужил на Земле.
И никакой Бог ему в этом не поможет.
Есть поговорка: "Что посеешь, то и пожнёшь!"
Так что, любите друг друга!
Написав: Щирий 16.11.2016 - 10:07
Собаці-собача смерть! Ще-б кілька разів ...
Написав: nina 16.11.2016 - 10:19
Собака тявкает из подтишка, как некоторые на этом сайте. А этот человек прожил достойно и долго, не каждой собаке такое дано! Значит не грешен перед богом и перед людьми. В противном случае умер бы в молодые годы, как подыхают никому не нужные на земле истоты!
Написав: OstapBender 16.11.2016 - 10:22
Щирий, собаки в ліфті здихають, їх там підривають

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль