Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы В серпні місяці комісія по субсидіям відмовила 46, 6% ладижинців в наданні субсидій

В серпні місяці комісія по субсидіям відмовила 46, 6% ладижинців в наданні субсидій

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8331_9fa2673c891a5b19e445da4d31a77eadc3adc8.jpg17.09.2018 року було проведено чергове засідання комісії по призначенню субсидій, допомог та пільг при Ладижинській міській раді на розгляд якого виносились справи ладижинців, які просили розглянути питання про надання субсидій на комісїї. Мова іде про субсидіЇ, які не можна було надати в загальному порядку або були спірні питання.

Про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради.

Всього в серпні місяці було розглянуто 161 заяву ладижинців з яких 86 сімей отримали субсидії. 75 сімей не отримали субсидії, що складає 46, 6 % від загальної кількості заяв. 8 сімей отримали допомогу малозабезпечним особам.

На перший погляд такий результат не здається дивним, але якщо порівняти результати роботи комісії в 2017 та 2016 роках, то напрошується висновок про істотне збільшення відмов у наданні субсидій.

Так, в 2017 році в комісію звернулось 482 ладижинця з яких субсидії отримало 465 сімей, всього 17 сімей отримали відмови, в 2016 році на комісію написало заяви 785 сімей з яких 760 отримали субсидії, тобто 25 сімей отримали знову ж таки відмови. У відсотках це складає 5, 1% та 3, 1%.

Чим викликаний такий результат роботи комісії? Можливо комісією управляють в ручному режиму і видають план по відмовам у наданні субсидій? Але факт залишається фактом, в 2018 році принаймні кілька сот ладижинських сімей не зможуть отримати субсидії.

28 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 282 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль