Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижинській загальноосвітній школі № 4 відбулось родинне свято (плюс відео)

В Ладижинській загальноосвітній школі № 4 відбулось родинне свято (плюс відео)

11 грудня в Ладижинській ЗОШ № 4 відбулось родинне свято «Тепло родинного затишку». Учні початкових класів разом із вчителями влаштували святковий захід і запросили на нього своїх батьків11 грудня у стінах Ладижинської загальноосвітньої школи № 4 відбулось родинне свято з зігріваючою назвою - «Тепло родинного затишку».

Учні початкових класів разом із вчителями влаштували святковий захід і запросили на нього своїх батьків.

- Задумка зробити родинне свято, де можна було б зібрати і дітей, і батьків у мене була давно, - розповідає організаторка заходу вчителька початкових класів Вікторія Фадєєва. – Адже родина, мабуть, є найціннішим скарбом для кожного з нас. Сьогодні, ми хочемо подякувати нашим батькам за те, що вони у нас є.

Діти залюбки декламували вірші про своїх матусь, розказували з гордістю про татусів, промовляли слова вдячності бабусям і дідусям, усім присутнім дарували пісні про найдорожчих у світі людей . А батьки не лише були милувалися на своїх чад, а й брали активну участь у веселих конкурсах.

Справжньою окрасою свята став запальний виступ ладижанки Людмили Урбанської, яка виконала відомі й добре знані усіма пісні «Одна калина за вікном» і «Мамина сорочка».

Насамкінець діти подарували своїм батькам сімейні обереги, які обов’язково принесуть щастя і мир у кожну родину.
Тож нехай тішаться матері своїми донечками, нехай будуть горді батьки за своїх синів, нехай нерозривним буде їх родинний союз. Хай єдиною буде Україна!

Олена Червончук9074_img_14_2.jpg (115.88 Kb)3247_img_1447_2.jpg (101.35 Kb)2592_img_1453.jpg (138.78 Kb)1710_img_1458.jpg (108.39 Kb)6118_img_1468_2.jpg (109.46 Kb)8121_img_1471.jpg (109.23 Kb)3250_img_1464_2.jpg (116.35 Kb)5187_img_1466.jpg (89.55 Kb)
11 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1178 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль