Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижинській загальноосвітній школі № 4 відбулось родинне свято (плюс відео)

В Ладижинській загальноосвітній школі № 4 відбулось родинне свято (плюс відео)

11 грудня в Ладижинській ЗОШ № 4 відбулось родинне свято «Тепло родинного затишку». Учні початкових класів разом із вчителями влаштували святковий захід і запросили на нього своїх батьків11 грудня у стінах Ладижинської загальноосвітньої школи № 4 відбулось родинне свято з зігріваючою назвою - «Тепло родинного затишку».

Учні початкових класів разом із вчителями влаштували святковий захід і запросили на нього своїх батьків.

- Задумка зробити родинне свято, де можна було б зібрати і дітей, і батьків у мене була давно, - розповідає організаторка заходу вчителька початкових класів Вікторія Фадєєва. – Адже родина, мабуть, є найціннішим скарбом для кожного з нас. Сьогодні, ми хочемо подякувати нашим батькам за те, що вони у нас є.

Діти залюбки декламували вірші про своїх матусь, розказували з гордістю про татусів, промовляли слова вдячності бабусям і дідусям, усім присутнім дарували пісні про найдорожчих у світі людей . А батьки не лише були милувалися на своїх чад, а й брали активну участь у веселих конкурсах.

Справжньою окрасою свята став запальний виступ ладижанки Людмили Урбанської, яка виконала відомі й добре знані усіма пісні «Одна калина за вікном» і «Мамина сорочка».

Насамкінець діти подарували своїм батькам сімейні обереги, які обов’язково принесуть щастя і мир у кожну родину.
Тож нехай тішаться матері своїми донечками, нехай будуть горді батьки за своїх синів, нехай нерозривним буде їх родинний союз. Хай єдиною буде Україна!

Олена Червончук9074_img_14_2.jpg (115.88 Kb)3247_img_1447_2.jpg (101.35 Kb)2592_img_1453.jpg (138.78 Kb)1710_img_1458.jpg (108.39 Kb)6118_img_1468_2.jpg (109.46 Kb)8121_img_1471.jpg (109.23 Kb)3250_img_1464_2.jpg (116.35 Kb)5187_img_1466.jpg (89.55 Kb)
11 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1028 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль