Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Кримінал, Топ-5 В Ладижині з’явилась таємна група месників, яка веде інформаційну кампанію проти грального бізнесу

В Ладижині з’явилась таємна група месників, яка веде інформаційну кампанію проти грального бізнесу

Останніх кілька днів по міста Ладижин почали розповсюджувати агітаційну продукцію , зразки якої розклеєні по автобусних зупинках, на дошках оголошень та в публічних місцях.

Про це повідомляє кореспондент "Новин Ладижина".

Автор листівок не зазначений, тому встановити хто ж саме веде боротьбу з гральним бізнесом в Ладижині неможливо. Проте з листівки стає зрозуміло головне, - незаконний гральний бізнес в Ладижині процвітає. Автор навіть зазначає місцезнаходження одного грального закладу, -це вагончик «Спортлото», який знаходиться на базарній площі.

Задає автор листівки також питання про те, чому мер міста та правоохоронці не реагують на гральний бізнес та звертаються до ладижинців з проханням звертатись до поліції, прокуратури та адміністрації міста з вимогою припинити незаконний гральний бізнес в місті.

Автори листівки рекомендують звертатись також на безкоштовні телефони довіри: 0800500202 або 1545.

6500_dscn03041.jpg (102.21 Kb)
5330_dscn03051.jpg (64.42 Kb)
16 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3061 Коментарів: 15
Написав: OstapBender 17.05.2017 - 16:08
Таємна група месників, які граються в Скакодуба. Нормальні месники, якщо їм дісно заважали б ці автомати, спалили б до чортової матері ці заклади. А так, це називаєть - "страдати ху...нею"
Написав: nina 17.05.2017 - 18:33
А мені відомо хто борется. Ця людина ухляла боротись цивілізовано і немає такої сили якаб могла впоратись з цим злом. Бо всім відомо хто все це кришує. А як всім відомо:"Проти лома немає прийома"
Написав: Arhip 17.05.2017 - 19:42
Це не метод Скакодуба Остапе. В принципі я особисто ще нічого не зробив для боротьби з цим явищем. Тому що ставки дуже високі і кришують це дуже високо. Плюс до всього Скакодуб не може бути такою собі швидкою допомогою. Але я не назву це таким зневажливим словом, тому що знаю, що ці листівки -це остання формаборотьби, доведеної до відчаю людини. Звідки ви знаєте, що спонукало цю людину до таких дій? А можливо -це скалічена доля. В любому випадку мене особисто радує те, що в Ладижині навіть так, але проявляють свою позицію. А що зробили ви крім того, що віпрацьовуєте
тролем на цьому сайті?
Написав: OstapBender 18.05.2017 - 09:14
Arhip, хочеш помірятись членами, хто і що зробив?))) А з цим бізнесом не треба боротись, він має бути легальним і мають сплачуватись податки. Власники платять 100-150 баксів з автомата начальнику міліції чи прокурору і все. Уяви, як що гроші пустити в бюджет... З таким самим успіхом, треба заборонити алкоголь, бо є залежні алкаші, інтернет, бо є залежні від нього і т.д. Такі речі краще тримати легальними і підконтрольними
Написав: nina 18.05.2017 - 10:49
OstapBender, Ага. В бюджет обов*язково. Нехай ділять ті між собою, хто розподіляє бюджет. А мені не по фіг? Хто загребе це під себе? Мені від того що? А людина, яка з цим бореться, доволі успішна. Це просто в неї така громадянська позиція. А алкоголь і наркотики, як би заборонили, або якось обмежили, то від того нація лише б виграла. А то в нас, як в тому російському прислів* ї:"Застав дурня Богу молитися, то він і лоба розіб*є"
Написав: OstapBender 18.05.2017 - 16:02
nina, звісно, що Ви будете за обмеження алкоголю...Адже у вас така ж душа, як і у власників підпільних ігрових закладів, краще не платити в бюджет, а дати на лапу. Прикриють алкоголь, баба Ніна знову буде торгувати у своєму кіоску самогоном. На стільки все туго, що знову апарат треба ставити?
Написав: ВЛАДИЖИН 18.05.2017 - 17:12
Проти лома нет прийома (якщо нема второго лома).
Наче ніхто не знає шо має відбуватися у подібних закладах. Роблять із себе дурачків. Якшо мер захотів забрати вагончики від європейського то одразу ж забрали. Якшо він (мер) захоче закрити "спортлото" то б закрили. але чогось не хоче.
Написав: nina 18.05.2017 - 20:02
ВЛАДИЖИН,В огороде бузина , в Киеве дядька. Стас проснулся? Скоро оскорбления посыпятся. Да Филька?
Написав: OstapBender 19.05.2017 - 09:56
ВЛАДИЖИН, не хоче, бо має з цього вигоду
Написав: ВЛАДИЖИН 21.05.2017 - 14:48
nina, хто такий Стас і Филька? Це про шо?
Написав: nina 21.05.2017 - 15:08
ВЛАДИЖИН, Це про те, що хтось дуже хоче щоб я безкоштовно самогонки налила.
Написав: OstapBender 22.05.2017 - 09:11
nina, тобто, Ви визнаєте, що займаєтесь самогоноварінням і його продажем?)))
Написав: nina 22.05.2017 - 14:14
OstapBender, Я самогоноварєнієм не займаюсь, я сиродавленнямсамогону займаюсь. Приходь безкоштовно тебе напою.
Написав: klass 30.05.2017 - 12:23
100-150 Доларів начальнику міліції це не правда, він у нас в місті чесна і порядна людина, хабарів не бере взагалі. У нього не достатньо інформації щодо п-а, м-а. Він з ними не знайомий.
Написав: fox 30.05.2017 - 14:01
ВЛАДИЖИН,дуже гарне спортлото в Будинку побуту.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль