Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині вшанували пам'ять невинних жертв голодомору (плюс фото та відео)

В Ладижині вшанували пам'ять невинних жертв голодомору (плюс фото та відео)

28 листопада головна площа Ладижина стала храмом духовності, храмом скорботи і пам’яті. У цей день ладижинці прийшли сюди щоб вшанувати пам'ять невинних жертв голодомору.

28 листопада головна площа Ладижина стала храмом духовності, храмом скорботи і пам’яті. У цей день ладижинці прийшли сюди щоб вшанувати пам'ять невинних жертв голодомору, тих, кого тогочасний режим примусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя. Містяни прийшли з колосками, обв’язаними чорними стрічками, та поминальними свічками.

З промовою до присутніх звернувся заступник міського голови міста Ладижина Олександр Олійник.

- Нині, коли від початку Голодомору минули десятки років, не маємо права забути слово правди. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безневинно замучених українців і застерегти від повторення страшних помилок. А тому наш найсвятіший обов’язок зберегти пам’ять про жертви Голодомору, про тих, хто недожив, недолюбив, живих і ненароджених. Запалимо свічки, щоб пом’янути тих, кого забрала голодна смерть. Хай пам’ять про них згуртує нас, додасть нам сили, мудрості і наснаги для зміцнення нашої держави на рідній землі, - сказав пан Олійник.

Всіх великомучеників української історії пом’янули хвилиною мовчання, після якої школярі роздали присутнім шматочки хліба, в пам'ять про тих, хто цього хліба був позбавлений.

Потому, перед зібранням виступили учні місцевих шкіл та ладижинська поетеса Світлана Кернична, яка зачитала свою поезію присвячену жертвам голодомору.

У цей час люди запалювали поминальні лампадки. Сотні запалених свічок заполонили площу нагадуючи про трагедію минулих подій, про тисячі покалічених доль і занапащених життів. І кожна свічка - це чиєсь обірване життя, кожна невинна смерть українських братів та сестер - це наш загальний національний біль.

Ми мусимо і будемо пам'ятати ту страшну сторінку нашої історії. Пам’ять про всі події, які пережила наша країна, має викарбовуватися в новій історії, де буде і правдива сторінка історії голодоморів.

4232_img_1105.jpg (83.76 Kb)58_img_1108.jpg (97.08 Kb)2416_img_1109.jpg (81.61 Kb)3808_img_1113.jpg (90.25 Kb)8800_img_1115.jpg (87.21 Kb)83_img_1118.jpg (73.73 Kb)1134_img_1119.jpg (87.69 Kb)0128_img_1121.jpg (77.13 Kb)5818_img_1122.jpg (91.29 Kb)5178_img_1123.jpg (78.07 Kb)4760_img_1131.jpg (100.44 Kb)9655_img_1133.jpg (101.56 Kb)3144_img_1135.jpg (105.64 Kb)0133_img_1136.jpg (65.72 Kb)
28 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 861 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль