Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Фото, Відео В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео)

В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео)

Як відомо, 20 або 21 березня (в день весняного рівнодення), в усьому світі відзначають Міжнародний день лісу, або Всесвітній день захисту лісів, заснований 1971 року. Ініціатором встановлення цього Дня є Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, і цю ідею підтримала Всесвітня продовольча і сільськогосподарська організація при ООН (ФАО).

Відтоді щорічно з ініціативи ООН 20 або 21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, відзначають Міжнародний день лісу (International Day of Forests). Було ухвалено рішення про святкування цього дня в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення – в Північній півкулі.

Учасники громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю» вирішили відзначити це свято висадкою дерев та кущів на острові, що знаходиться на річці Південний Буг біля вулиці Шевченка.

Це вже не перша подібна акція. Минулого року на острові також висаджували дерева, це були вишні. Цього року учасники екологічної акції вирішили висадити півсотні саджанців вишні, абрикоси, бузку та камсісу.

Від учасників акції виступили Юрій Васільєв та Володимир Катеринич із відеозверненням в якому закликали берегти природу та не смітити, відпочиваючи на березі Південного Бугу та в лісі.

Учасники екологічної акції до Міжнародного дня лісу учасники хотіли привернути увагу мешканців Ладижина до проблеми збереження лісів та природних парків, інформування про значимості лісових та паркових екосистем.

3174_img_0334.jpg (116.73 Kb)
2452_img_0340.jpg (120.99 Kb)6750_img_0343.jpg (115.72 Kb)5226_img_0342.jpg (116.79 Kb)1098_img_0347.jpg (118.89 Kb)
22 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1192 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль