Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Фото, Відео В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео)

В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео)

Як відомо, 20 або 21 березня (в день весняного рівнодення), в усьому світі відзначають Міжнародний день лісу, або Всесвітній день захисту лісів, заснований 1971 року. Ініціатором встановлення цього Дня є Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, і цю ідею підтримала Всесвітня продовольча і сільськогосподарська організація при ООН (ФАО).

Відтоді щорічно з ініціативи ООН 20 або 21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, відзначають Міжнародний день лісу (International Day of Forests). Було ухвалено рішення про святкування цього дня в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення – в Північній півкулі.

Учасники громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю» вирішили відзначити це свято висадкою дерев та кущів на острові, що знаходиться на річці Південний Буг біля вулиці Шевченка.

Це вже не перша подібна акція. Минулого року на острові також висаджували дерева, це були вишні. Цього року учасники екологічної акції вирішили висадити півсотні саджанців вишні, абрикоси, бузку та камсісу.

Від учасників акції виступили Юрій Васільєв та Володимир Катеринич із відеозверненням в якому закликали берегти природу та не смітити, відпочиваючи на березі Південного Бугу та в лісі.

Учасники екологічної акції до Міжнародного дня лісу учасники хотіли привернути увагу мешканців Ладижина до проблеми збереження лісів та природних парків, інформування про значимості лісових та паркових екосистем.

3174_img_0334.jpg (116.73 Kb)
2452_img_0340.jpg (120.99 Kb)6750_img_0343.jpg (115.72 Kb)5226_img_0342.jpg (116.79 Kb)1098_img_0347.jpg (118.89 Kb)
22 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1395 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль