Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині відбувся науково-практичний семінар із залученням відомих економістів і суспільствознавців України (плюс відео семінару)

В Ладижині відбувся науково-практичний семінар із залученням відомих економістів і суспільствознавців України (плюс відео семінару)

В суботу, 12 березня, в методичному класі головного корпусу Ладижинського коледжу ВНАУ відбувся науково-практичний семінар на тему: «Андрій Шептицький про притаманний українцям суспільно-економічний устрій (Суспільствознавча парадигма Соціальної доктрини Церкви (СДЦ) та практичний аспект реформування системи перерозподілу праці в Україні).

Чи замислювалися ви над тим, чому ми так погано живемо? Чому українські родини з року в рік стають все біднішими? Чому рівень життя українців нещадно скочується вниз?

Відповіді на ці та інші запитання намагалися знайти на науково-практичному семінарі, що відбувся в суботу, 12 березня, в методичному класі головного корпусу Ладижинського аграрного коледжу.

Зустріч ладижинців з представниками Всеукраїнського товариства «Мале коло» відомими в Україні експертами в питаннях економіки та суспільствознавства Зіновієм Бокійчуком, Володимиром Щербиною та Петром Каменем відбулась за підтримки громадської організації «Ладижинська громадська рада» на запрошення Андрія Скакодуба, який є учасником Малого кола.

На семінарі були присутні члени громадських організацій, політичних партій, депутати Ладижинської міської ради, небайдужі до долі України ладижинці та представники ЗМІ.

Відкрив семінар і від імені Товариства «Мале коло» привітав присутніх доповідач Петро Камінь. Пан Петро розповів, що на відміну від спільнот, де людей об’єднує якась провідна доктрина чи вчення - в Малому Колі такого стрижня немає. Тут зібралися люди з різними політичними поглядами і різним баченням шляху виходу із ситуації, в якій опинилася Україна.

- Ми шукаємо і підтримуємо людей, які мають свої ідеї сталого розвитку для України і своє бачення щодо виходу із ситуації, в якій опинилася наша держава, - сказав Петро Камінь.

Серед інших спеціалістів, свою підтримку в Малому колі знайшов відомий в Україні економіст Володимир Щербина, який розробив «Концепцію реформування економіки шляхом нормалізації і перерозподілу праці».

Володимир Щербина наголосив на важливості реформування податкової та соціально-пенсійної системи в Україні, адже, саме ці сфери складають основу суспільно-економічного устрою. І саме правильність налаштування їх державного регулювання визначає успішність і економіки, і самого суспільства в Україні. Запропонована ним концепція усуває диспропорцію в перерозподілі реалізованої праці через сукупну дію внесків та податків.

Поступового збагачення українських родин, а також забезпеченої старості українців можна досягти за допомогою недержавних пенсійних фондів та персоніфікованих пенсійних рахунків. В цьому впевнений модератор науково-практичного семінару Зіновій Бокійчук.

Пан Зиновій звернув увагу присутніх на шкідливість соціалістичної ідеї і значення суспільної моралі. А також, на важливість викоренення з нашого суспільства такого ганебного явища, як корупція.

- Побороти корупцію не змінивши буття людей неможливо. Корупція має моральну природу і економічну природу - двояку, об’єднану. Тому побороти її видавши черговий закон чи створивши новий орган боротьби з корупцією не можливо, - сказав Зиновій Бокійчук.

Також, Зиновій Бокійчук ознайомив присутніх із тезами Соціальної Доктрини Церкви. Пан Зиновій наголосив, що хоча доктрина створювалася Вселенською церквою в Ватикані, вона є універсальною і до її використання запрошується кожний не залежно від віросповідання, а особливо ті, хто працює над питаннями суспільного значення.

Трьохгодинна зустріч виявилася дуже плодотворною і закінчилась жвавим обговоренням варіантів сталого розвитку для України.

По завершенні семінару відбувся запис на ладижинському радіо, де учасники семінару відповіли на питання та розказали радіослухачам про те, чим вони займаються і що потрібно робити сьогодні, щоб врятувати Україну.

ГО "Ладижиньска громадська рада" висловлює подяку адміністрації Ладижинського аграрного коледжу та окремо заступнику директора Олександру Васильовичу Огороднику за допомогу в організації заходу.

Олена Червончук
).0659_img_2745.jpg (52.75 Kb)6022_img_27.jpg (58.42 Kb)4197_img_2750.jpg (40.55 Kb)9945_img_2751.jpg (35.51 Kb)4770_img_2753.jpg (54.91 Kb)72_img_2755.jpg (46.09 Kb)39_img_27.jpg (39.59 Kb)1675_img_2758.jpg (36.04 Kb)41_img_2761.jpg (45.12 Kb)7422_img_2763.jpg (63.31 Kb)9765_img_2764.jpg (62.45 Kb)
13 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 891 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль