Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині відбувся науково-практичний семінар із залученням відомих економістів і суспільствознавців України (плюс відео семінару)

В Ладижині відбувся науково-практичний семінар із залученням відомих економістів і суспільствознавців України (плюс відео семінару)

В суботу, 12 березня, в методичному класі головного корпусу Ладижинського коледжу ВНАУ відбувся науково-практичний семінар на тему: «Андрій Шептицький про притаманний українцям суспільно-економічний устрій (Суспільствознавча парадигма Соціальної доктрини Церкви (СДЦ) та практичний аспект реформування системи перерозподілу праці в Україні).

Чи замислювалися ви над тим, чому ми так погано живемо? Чому українські родини з року в рік стають все біднішими? Чому рівень життя українців нещадно скочується вниз?

Відповіді на ці та інші запитання намагалися знайти на науково-практичному семінарі, що відбувся в суботу, 12 березня, в методичному класі головного корпусу Ладижинського аграрного коледжу.

Зустріч ладижинців з представниками Всеукраїнського товариства «Мале коло» відомими в Україні експертами в питаннях економіки та суспільствознавства Зіновієм Бокійчуком, Володимиром Щербиною та Петром Каменем відбулась за підтримки громадської організації «Ладижинська громадська рада» на запрошення Андрія Скакодуба, який є учасником Малого кола.

На семінарі були присутні члени громадських організацій, політичних партій, депутати Ладижинської міської ради, небайдужі до долі України ладижинці та представники ЗМІ.

Відкрив семінар і від імені Товариства «Мале коло» привітав присутніх доповідач Петро Камінь. Пан Петро розповів, що на відміну від спільнот, де людей об’єднує якась провідна доктрина чи вчення - в Малому Колі такого стрижня немає. Тут зібралися люди з різними політичними поглядами і різним баченням шляху виходу із ситуації, в якій опинилася Україна.

- Ми шукаємо і підтримуємо людей, які мають свої ідеї сталого розвитку для України і своє бачення щодо виходу із ситуації, в якій опинилася наша держава, - сказав Петро Камінь.

Серед інших спеціалістів, свою підтримку в Малому колі знайшов відомий в Україні економіст Володимир Щербина, який розробив «Концепцію реформування економіки шляхом нормалізації і перерозподілу праці».

Володимир Щербина наголосив на важливості реформування податкової та соціально-пенсійної системи в Україні, адже, саме ці сфери складають основу суспільно-економічного устрою. І саме правильність налаштування їх державного регулювання визначає успішність і економіки, і самого суспільства в Україні. Запропонована ним концепція усуває диспропорцію в перерозподілі реалізованої праці через сукупну дію внесків та податків.

Поступового збагачення українських родин, а також забезпеченої старості українців можна досягти за допомогою недержавних пенсійних фондів та персоніфікованих пенсійних рахунків. В цьому впевнений модератор науково-практичного семінару Зіновій Бокійчук.

Пан Зиновій звернув увагу присутніх на шкідливість соціалістичної ідеї і значення суспільної моралі. А також, на важливість викоренення з нашого суспільства такого ганебного явища, як корупція.

- Побороти корупцію не змінивши буття людей неможливо. Корупція має моральну природу і економічну природу - двояку, об’єднану. Тому побороти її видавши черговий закон чи створивши новий орган боротьби з корупцією не можливо, - сказав Зиновій Бокійчук.

Також, Зиновій Бокійчук ознайомив присутніх із тезами Соціальної Доктрини Церкви. Пан Зиновій наголосив, що хоча доктрина створювалася Вселенською церквою в Ватикані, вона є універсальною і до її використання запрошується кожний не залежно від віросповідання, а особливо ті, хто працює над питаннями суспільного значення.

Трьохгодинна зустріч виявилася дуже плодотворною і закінчилась жвавим обговоренням варіантів сталого розвитку для України.

По завершенні семінару відбувся запис на ладижинському радіо, де учасники семінару відповіли на питання та розказали радіослухачам про те, чим вони займаються і що потрібно робити сьогодні, щоб врятувати Україну.

ГО "Ладижиньска громадська рада" висловлює подяку адміністрації Ладижинського аграрного коледжу та окремо заступнику директора Олександру Васильовичу Огороднику за допомогу в організації заходу.

Олена Червончук
).0659_img_2745.jpg (52.75 Kb)6022_img_27.jpg (58.42 Kb)4197_img_2750.jpg (40.55 Kb)9945_img_2751.jpg (35.51 Kb)4770_img_2753.jpg (54.91 Kb)72_img_2755.jpg (46.09 Kb)39_img_27.jpg (39.59 Kb)1675_img_2758.jpg (36.04 Kb)41_img_2761.jpg (45.12 Kb)7422_img_2763.jpg (63.31 Kb)9765_img_2764.jpg (62.45 Kb)
13 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 921 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль