Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша В Ладижині відбувається збір коштів на відкриття молитовної кімнати в лікарні

В Ладижині відбувається збір коштів на відкриття молитовної кімнати в лікарні

В Ладижинській лікарні планують відкрити молитовну кімнату, де пацієнти лікарні та відвідувачі зможуть причаститись, посповідатись та помолитись за рідних. Але для цього потрібні кошти, які збирає релігійна громада Свято-Георгіївського собору, що знаходиться в міському парку.

Про це повідомили дописувачі в соціальній мережі «Вконтакте».

«Мені здається це стосується кожного. В нашій лікарні у хірургічному відділенні терапії буде кімната-молитовня. На сьогодні зроблено не мало, але до завершення ще дуже багато. Отець Віталій з церкви " Георгия Победоносца" буде правити панахиди на свята і не тільки , причащати та сповідати прихожан,люди зможуть просто помолитися за рідних. ПРОСИМО У ВАС ДОПОМОГИ. Хто чим може руками, ділом і якщо кожен принесе хоч аж гривню це буде великий внесок у велике діло. Підходьте до церкви яка знаходиться біля кафе "Міміно". Ми будем буже вдячні кожному хто зголоситься допомогти», - вказано у зверненні.

6536_qz-o0hlmmmq.jpg (52.93 Kb)5230_pd7kh-8lc_o.jpg (54. Kb)9404_bugmaih-5qs.jpg (60.63 Kb)7686_1iv5dmav0.jpg (41.37 Kb)
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1515 Коментарів: 6
Написав: Wanch 21.04.2017 - 13:32
Хорошо буде, якщо там ще гроби продаватимуть від церкви.
У нас в Україні кроме панахиди нічого не лишилось.
А може краще було б за здравіє?!!
Це називається повний ідіотизм!
Написав: nina 21.04.2017 - 14:52
А мені цікаво, віряни якої конфесії получили таке щастя? Якщо я католічка, мені можна буде молитись там? Або мусульманка? або адвентистка?
Написав: Wanch 22.04.2017 - 10:07
nina,
Головне неси гроші! У попів в кишенях немає дна!
Та й заодно посповідаєшся, лише три дні постити треба,
а потім попу розказати правду, як ти любиш нинішню владу,
а потім тобою займуться органи влади,і звинуватять в сепаратизмі.
Головне не кажи, що ти адвентиска, чи як там?
Це ще я не чув, щоб у лікарні хтось намагався відкрити каплицю!biggrinbiggrin Це ж як хворі будуть радіти,
що їх прямо з лікарні та в трупарню під проводом Отця!
Зато піп прочитає акафіст!!!
Та й лікарів потрібно наполовину скорочувати, на хрен вони там, коли попа назначать?!!!
Я тепер уже пожалкував, що підписався під призивом залишити лікарню в Ладижині!
На якого чорта лисого лікарня потрібна, якщо там будуть гріхи недовчені в семінарії священники людям за упокій читати службу і відправляти на той світ!
Написав: nina 22.04.2017 - 15:28
wanch, вже за що за що, а за сепаратизм в Ладижині влада не карає, бо наша влада сама сепаратист. я нашу владу вже давно об явила сепаратистскою і , навіть, окупаційною. Змовчали. Значит погодились. А все остальне вже мені байдуже. Адвентисти знаходяться в старому Ладижині біля пошти. Якщо цікаво сходіть.
Написав: Wanch 22.04.2017 - 21:00
Дякую, Ніна!
Але я вірю в Бога, але не вірю в релігію.
ТОму в церкву, чи в секти не хожу.
Одного часу я був "помішаний" на церкві, пройшло.
Я навіть був один із шести представників на "Вселенский Собор в Москве"від Вінницької області.
Так що, Ніна, мене секти не цікавлять.
Я живу без посередників (попів) і інколи розмовляю з
Ангелами.
У мене є сотні маленьких розповідей про те, що вони мені показували.
Я про це мовчу, бо мене можуть тоді в психічку відпрвити.
Отже, живи без попів, так буде краще!
Написав: nina 23.04.2017 - 11:33
Wanch, а я в силу своей профессии, особенно по молодости,когда она была востребованая, где только не фотографировала. Но ни к какой вере так и не пристала. Верю только в своего единственного Бога, который провёл меня одинокую вдову по жизни, облегчая мою участь.Но это уже отдельная тема.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль