Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4200_19072016_stil.jpg

25 жовтня 2016 року у місті Ладижин у приміщенні кав’ярні «Квартал» відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до вирішення проблем інтеграції інвалідів в життя у відповідності до вимог Конвенції ООН про права інвалідів.

Під час Круглого столу планується обговорення стану доступності міста Ладижин на сьогоднішній день, а також розгляд пропозицій щодо можливостей покращення доступності непристосованої соціальної інфраструктури міста для людей з обмеженими можливостями.

До участі у Круглому столі запрошуються представники місцевого самоврядування, державних та фінансових установ, громадських організацій, люди з інвалідністю.

Захід проводиться в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!» , яка реалізується ГО «Ладижинська громадська рада» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація».

Участь у Круглому столі здійснюється за попереднім записом. Телефон для довідок: 096-485-16-58
19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 923 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль