Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4200_19072016_stil.jpg

25 жовтня 2016 року у місті Ладижин у приміщенні кав’ярні «Квартал» відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до вирішення проблем інтеграції інвалідів в життя у відповідності до вимог Конвенції ООН про права інвалідів.

Під час Круглого столу планується обговорення стану доступності міста Ладижин на сьогоднішній день, а також розгляд пропозицій щодо можливостей покращення доступності непристосованої соціальної інфраструктури міста для людей з обмеженими можливостями.

До участі у Круглому столі запрошуються представники місцевого самоврядування, державних та фінансових установ, громадських організацій, люди з інвалідністю.

Захід проводиться в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!» , яка реалізується ГО «Ладижинська громадська рада» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація».

Участь у Круглому столі здійснюється за попереднім записом. Телефон для довідок: 096-485-16-58
19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 869 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль