Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4200_19072016_stil.jpg

25 жовтня 2016 року у місті Ладижин у приміщенні кав’ярні «Квартал» відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до вирішення проблем інтеграції інвалідів в життя у відповідності до вимог Конвенції ООН про права інвалідів.

Під час Круглого столу планується обговорення стану доступності міста Ладижин на сьогоднішній день, а також розгляд пропозицій щодо можливостей покращення доступності непристосованої соціальної інфраструктури міста для людей з обмеженими можливостями.

До участі у Круглому столі запрошуються представники місцевого самоврядування, державних та фінансових установ, громадських організацій, люди з інвалідністю.

Захід проводиться в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!» , яка реалізується ГО «Ладижинська громадська рада» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація».

Участь у Круглому столі здійснюється за попереднім записом. Телефон для довідок: 096-485-16-58
19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 873 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль