Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Влада, Відео, Топ-5 В Ладижині провели позачергове засідання міської ради, присвячене медичній реформі

В Ладижині провели позачергове засідання міської ради, присвячене медичній реформі

Сьогодні в Ладижині депутати зібрались на позачергове засідання Ладижинської міської ради на розгляд якого було внесено одне-єдине питання, - це обговорення медичної реформи та збереження міської лікарні в місті.

Участь в роботі сесії взяли крім депутатів також медики та громадські активісти.

Після обговорення проблематики депутати одноголосно проголосували за запропонований проект рішення згідно якого Ладижинська міська рада звернулась до Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України, в.о. Міністра охорони здоров’я, Міністра фінансів України, голови Вінницької ОДА, депутата Верховної Ради України Миколи Кучера та Віце-прем’єр-міністра України з відповідним зверненням, текст якого було затверджено.


В зверненні депутати просять не допустити ліквідації медичної субвенції з державного бюджету України, без якої утримувати міську лікарню неможливо та це призведе до закриття відділень лікарні.

Ще одним питанням, яке обговорювали депутати, стало питання незаконного вилову риби на Ладижинському водосховищі. Рішення з цього приводу не приймалось, але депутатам було запропоновано підписати звернення до Державного агенства рибного господарства з приводу незаконного вилову риби на Ладижинському водосховищі.

Як нам стало відомо, завтра в 11.00 в сесійній залі Ладижинської міської ради відбудуться збори ініціативної групи, яка має організувати можливі акції громадського впливу у питанні захисту міської лікарні.

фото Людмили Головашич:

4429_16298363_1167870373288782_1532262681791135402_n.jpg (69.01 Kb)
9958_16265517_1167870376622115_6012236997679032582_n.jpg (61.89 Kb)7383_16142960_1167818809960605_456456526404507_n.jpg (55.41 Kb)0244_16142472_1167818866627266_64363902644203814_n.jpg (58.1 Kb)9296_16265800_1167818836627269_11456835021358699_n.jpg (60.47 Kb)
26 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2161 Коментарів: 6
Написав: pash 26.01.2017 - 11:32
Прийняття данного звернення свідчить про те що органи місцевого самоврядування в особі-міської ради в цілому і кожний депутат окремо, міський голова і виконавчий комітет ради не знають і не читали вимог законодавства щодо своїх повноважень в питаннях охорони здоров*я. Вони емоційно клюнули на закиди міського голови про передачу лікарні у державну власність.Це не можливо по ряду причин/ Я усі не буду перераховувати читайте Закон "Про місцеве самоврядування/ Лікарня-це комунальний заклад,тобто власність громади/До речі саме місцева "влада" із громадою не рахується, а просто напросто громаду-дурить/Оце і є перша дурість-передача лікарні у державну власність. Друга дурість про ліквідацію лікарні у місті- В Україні діє закон "Про введення мораторію про ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров*я"Четверта дурість про фінансування-Згідно із вимогами ст.18 "Основ законодавства України про охорону здоров*я" кошти не вилучаються і не зменьшуються...Так проблеми у медицині є, але потрібно самовладцям виконувати закони ті,що є!!! А не займатись популізмом...Коли будуть інші думки я наведу приклади бездіяльності "влади"...
Написав: Wanch 26.01.2017 - 20:45
pash,
ЦИТАТА: "В зверненні депутати просять не допустити ліквідації медичної субвенції з державного бюджету України, без якої утримувати міську лікарню неможливо та це призведе до закриття відділень лікарні."
*************************************************
У мене запитання: - Де ти побачив прохання депутатів
про передачу лікарні в державну власність?????
Стоїть питання, щоб держава не ліквідувала медичної субвенції з державного бюджету України.
Це те, що було до цього; держава доплачувала не лише Ладижинській лікарні, а і другим 50 чи скільки там відсотків? А повна доплата на "содержание" по російськи
лікарні йшла від міської Ради.?
То ж, для чого проводити істерику та перекручувати факти???
Написав: pash 26.01.2017 - 22:28
Wansh.Перше- не придирайся до мною сказаного. коли я роблю якусь помилку я її намагаюсь виправити. Наприклад я подав неточність по закону про введення мораторію....Дійсно він був прийнятий у 2014 році, але уже у 2015 році його відмінили. По субвенції- я чітко зіслався на ст.18 /не віриш підніми закон і удостовірся сам/ Це мер вводить у блуд. Послухай його монолог... Він сам собі суперечить....Посилається ст.49 Конституції- але тлумаить конституційну норму дивно. А це майже теж саме, що ст.18 названого мною закону. І базується вона на простому конституційному принципі- Закон не має зворотньої сили./У мене не має під рукою Конституції.. Зумніваєшся перевір/ Перечитай мій коментар уважно-не я бачив прохання передачу лікарні- це знову витівка мера. І вона опублікована на нашому сайті і на сайті lada Fm/ Ну а його необізнаність про рівні медицини то це взагалі абсурд. А тепер про "підготовленість даного питання на позачергову сесію. Воно не було підготовлене. Лише зараз появляються серйозні матеріали на сайті LADA FM про медицинську реформу. Мені особисто воно вже було відомо раніше.А ось протих елементів наш мер не знає. хоча їздить на різні форуми і був. чи є участником об*єднання мерів. Там потрібно ставити питання завчасно а не плодити чергове недолуге звернення... Про результати якого громаді не скаже.Ти просто неуважно читаєш комунальну гаєету і виступи мера.Нагадаю кілька подібних звернень і публікацій. Наприклад у 2012 чи 2013 році була публікація приблизно такого змісту-Про приватні порядки у ДЕРЖАВНІЙ лікарні. Де мер розпорядився щоб його заступник Копйова розібралась...Шум підняли а про результати мовчать до цього часу. У цьому році мер пропозицію вніс- на флюрографію талончики ввести. І що вони дали?У останньому номері газети- проблема нова-черги тепер на УЗД.Про медицинську реформу також писали ще тоді коли мер регіоналам служив... наведу методику як нам підсовують інформацію. Листопад 2012 року. Заголовок-Медична реформа: в ладижині також очікуються зміни..ціла сторінка про реформи і нічого конкретного... Мер мовчить....Медпрацівники занепокоєні...тлчнісінько як зараз не мають достовірної інформації... висловлюють незадоволення..результат грудень січень...заголовки із привладної газети:"Депутати не проголосували за реформу...Ладижинська рада проти реформи.... Проходить час про реформу забули, ніякого аналізу, ніяких роз*яснень... А тут смажений півень у причинне місце клюнув. і знову проблему на щит.Ніякого поняття. а емоції... Так що Wansh істерія не у мене. а у тих хто грає на публіку а законів не читає і не виконує.Мені особисто начхати на мера і його безтолкову команду... Але мені непрємно коли мене намагаються обдурити. А тому я завжди порівнюю те що "владні мужі" пишуть і висловлюють і порівнюю із тим, що написано у законі.....Вибачте шановні читачі сайту за довгий монолог.. Просто мерівська брехня і популізм виливаються через край..
Написав: nina 27.01.2017 - 11:00
Оці звернення депутатів ладижинської міської ради вже зашкалюють. Вони що вважають, що за них будуть працювати вищі представникі влади А тоді вони для чого. Я згадала, як починалася карьєра нашого керманича. Вибачаюся, я сошка мала, но в першщий , термін його володарювання, або в перший рік другого пришестя, наши ладижинські депутати проголосували за іниціативою голови ось таке звернення до голови Вінницької облради, на той час ним був Григорій Заболотний:" Шановний пане голова облради, якщо Бурлаченко та Копоть будуть звертатися до вас зі скаргами, прошу не звертати на ті скарги уваги і не розглядати їх". На той час це було як грім серед неба. Одразу ж з явилось держпідприємництво і почалися розборки, які не закінчуються досі(на жаль держпідприємництво знищили). Люди в області були здивовані. Ну наприклад я висловлюсь як я бачу це дивування:"Курочка ще в гнізді,яйце в п....і а депутати вже курчат рахують, які мають народитися. Ну дивувалися в області тоді довго. А в мене появилось багато друзів, які розуміли мене, тому я досі ще працюю.
Написав: pash 27.01.2017 - 14:00
Ніна. Оці звернення плодить одна людина, яка дає команду своїм прихильникам і вони плодять звернення. Створюється громадський психоз, а не громадська думка, нагнітається істерія-рятуйте, допоможіть. А методи залишаються старими. Я проаналізував що мер зі своєю командою щорічно плодить два-три звернення. А про результати забуває повідомити. Як той півень- я пркукуріка, а світанок -хоч і не наступай. І на цю пустишку наші люди клюють. Але чомусь його команда на цей раз, не на жарт, роздухарилась... Вова Філін з8явився на сторінках газети "НМ" -рятівником риби знову став ... Правда на відміну від мера звернення буде писати лише на одну адресу...але фрази мерівські- закликаю приєднатися...вимагаю наказу про заборону...Мабудб знову запланували Нептун повернутиі водорослі косити...Закінчилась фантазія відмивати кошти... Я особисто відслідковую прикиди команди... Тому кажу панове-ви повторюєтеся. Наведу конкретний приклад подібного лементу. У 2008 році у 47 номері газети був такий заголовок"Ділки еамагаються підгребти під себе Ладижинське водосховище: рибалки Вінничини,єднайтеся! Інакше залишитеся без риби...! І характерне для цієї команди істеричне звернення " Ми журналісти, ще раз звертаємося до начальника управління внутрішніх справ....прокурора області...будь-ласка жопоможіть, не дайте природу біля Ладижина. Ми вимагаємо реакцію на цю статтю111Колектив редакції "Нове місто" і Що, гвалту наробили захищаючи не природу а КП "Нептун" А про реагування і свої вимоги забули повідомити...Але для себе вигоду отримали-майже 750 тищ "кинули" чи то у воду, чи-то у кишені!!!! А зараз знову волають-проти реформи медицинської і за спасіння риби... Мабудь ласі шматочки там крутяться... Не дарма вся мерівська рать піднялась..........
Написав: Wanch 27.01.2017 - 15:50
pash,
Та я за правду! Але знову ж таки:ось що пишуть у відозві:

"В зверненні депутати просять не допустити ліквідації медичної субвенції з державного бюджету України, без якої утримувати міську лікарню неможливо та це призведе до закриття відділень лікарні."

При чому тут все остальне, про що ти розказуєш?
**************
Я бачу виписку із протоколу звернення і по цьому я визначаю, чого хотять депутати міської ради.
Замітку написав Архіп, він юрист, то ж нехай і розтолкує, де правда і чи правильно Мер разом із депутатами поступає?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль