Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині пройшли Шевченківські читання з нагоди Дня народження Великого Кобзаря (плюс відео)

В Ладижині пройшли Шевченківські читання з нагоди Дня народження Великого Кобзаря (плюс відео)

9 березня, в Ладижині, пройшли Шевченківські читання - “Молись, молися, сину, за Вкраїну", приурочені до Дня народження Великого Кобзаря.

Подію, що відбулася за підтримки літературно-мистецького об’єднання «Стожари», приурочили до 202-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники громадсько-мистецької акції зібрались на центральній площі міста біля погруддя Великого Кобзаря – людини незвичайної долі та надзвичайного таланту, щоб прочитати вірші, згадати минуле та віддати шану Великому поету.

В цей день представники поетичного кола Ладижина читали як вірші Шевченка, так і свої власні, написані на його честь.
Розпочав урочистий захід учасник ЛМО «Стожари» Микола Шерник.

- Я більше чим упевнений, що, майже, немає такої держави на землі, де б не обговорювали сьогодні нашого великого, знаменитого Кобзаря філософа Тараса Шевченка. Я особисто пишаюся тим, що я народився в такій країні, де доля дала можливість народитися такому велетню, як Тарас Григорович Шевченко, - сказав пан Микола Шерник.

Громадський активіст Юрій Нагорний зауважив, що Україна стала Україною саме завдяки Тарасу Шевченку.

- 202 роки – це колосальна цифра. Адже, пройшло майже десять поколінь, і всі ці десять поколінь, несли в собі Тарасову правду, Тарасове слово у себе в серці, - сказав Юрій Нагорний.

Герой Майдану Микола Пасічник, який є великим шанувальником таланту Тараса Шевченка, зачитав присутнім уривок з поезії Т.Шевченка «Гамалія».

Голова літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрій Скакодуб зазначив, що важко сприймав нав’язану в школі програму з літератури і творчість Шевченка він відкрив для себе лише після 30-ти років. Втім, саме творчість Тараса Шевченка, надихнула його на створення поетичної збірки «Торбохвати, Дніпро і свобода».

- Я для себе відкрив Шевченка після 30 років, - сказав Андрій Скакодуб, - і моя перша збірка громадянсько-патріотичної поезії вся стрижнем пронизана творчістю Тараса Шевченка. Напевне, саме завдяки Шевченку ці поезії з’явились. Адже, коли читаєш Шевченка - входиш в його енергетику, в його світ в якому він писав і починаєш писати своє.

Депутат обласної ради Людмила Головашич закликала присутніх пам’ятати Тараса Шевченка і берегти його творчу спадщину для прийдешніх поколінь.

- Шевченко є, він живий, він у наших душах. Читайте Шевченка, читайте дітям читайте внукам і тоді він буде жити в наших серцях і історія ще продовжиться не на одне десятиліття і століття, - сказала Людмила Головашич.

Закінчилась громадсько-мистецька акція покладанням квітів до погруддя великого українського сина – Тараса Григоровича Шевченка.

Олена Червончук3121_img_2709.jpg (105.47 Kb)2627_img_2710.jpg (105.8 Kb)2147_img_2711.jpg (82.37 Kb)7788_img_2712.jpg (99.82 Kb)4298_img_2713.jpg (102.86 Kb)0407_img_2714.jpg (102 Kb)2385_img_2719.jpg (104.01 Kb)7958_img_2724.jpg (96.18 Kb)
10 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 766 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль