Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині пройшли Шевченківські читання з нагоди Дня народження Великого Кобзаря (плюс відео)

В Ладижині пройшли Шевченківські читання з нагоди Дня народження Великого Кобзаря (плюс відео)

9 березня, в Ладижині, пройшли Шевченківські читання - “Молись, молися, сину, за Вкраїну", приурочені до Дня народження Великого Кобзаря.

Подію, що відбулася за підтримки літературно-мистецького об’єднання «Стожари», приурочили до 202-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники громадсько-мистецької акції зібрались на центральній площі міста біля погруддя Великого Кобзаря – людини незвичайної долі та надзвичайного таланту, щоб прочитати вірші, згадати минуле та віддати шану Великому поету.

В цей день представники поетичного кола Ладижина читали як вірші Шевченка, так і свої власні, написані на його честь.
Розпочав урочистий захід учасник ЛМО «Стожари» Микола Шерник.

- Я більше чим упевнений, що, майже, немає такої держави на землі, де б не обговорювали сьогодні нашого великого, знаменитого Кобзаря філософа Тараса Шевченка. Я особисто пишаюся тим, що я народився в такій країні, де доля дала можливість народитися такому велетню, як Тарас Григорович Шевченко, - сказав пан Микола Шерник.

Громадський активіст Юрій Нагорний зауважив, що Україна стала Україною саме завдяки Тарасу Шевченку.

- 202 роки – це колосальна цифра. Адже, пройшло майже десять поколінь, і всі ці десять поколінь, несли в собі Тарасову правду, Тарасове слово у себе в серці, - сказав Юрій Нагорний.

Герой Майдану Микола Пасічник, який є великим шанувальником таланту Тараса Шевченка, зачитав присутнім уривок з поезії Т.Шевченка «Гамалія».

Голова літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрій Скакодуб зазначив, що важко сприймав нав’язану в школі програму з літератури і творчість Шевченка він відкрив для себе лише після 30-ти років. Втім, саме творчість Тараса Шевченка, надихнула його на створення поетичної збірки «Торбохвати, Дніпро і свобода».

- Я для себе відкрив Шевченка після 30 років, - сказав Андрій Скакодуб, - і моя перша збірка громадянсько-патріотичної поезії вся стрижнем пронизана творчістю Тараса Шевченка. Напевне, саме завдяки Шевченку ці поезії з’явились. Адже, коли читаєш Шевченка - входиш в його енергетику, в його світ в якому він писав і починаєш писати своє.

Депутат обласної ради Людмила Головашич закликала присутніх пам’ятати Тараса Шевченка і берегти його творчу спадщину для прийдешніх поколінь.

- Шевченко є, він живий, він у наших душах. Читайте Шевченка, читайте дітям читайте внукам і тоді він буде жити в наших серцях і історія ще продовжиться не на одне десятиліття і століття, - сказала Людмила Головашич.

Закінчилась громадсько-мистецька акція покладанням квітів до погруддя великого українського сина – Тараса Григоровича Шевченка.

Олена Червончук3121_img_2709.jpg (105.47 Kb)2627_img_2710.jpg (105.8 Kb)2147_img_2711.jpg (82.37 Kb)7788_img_2712.jpg (99.82 Kb)4298_img_2713.jpg (102.86 Kb)0407_img_2714.jpg (102 Kb)2385_img_2719.jpg (104.01 Kb)7958_img_2724.jpg (96.18 Kb)
10 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 744 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль