Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Відео В Ладижині активісти провели акцію на підтримку Сергія Крайняка

В Ладижині активісти провели акцію на підтримку Сергія Крайняка

Як відомо, вже більше року триває процес над Ігорем Гуменюком та Сергієм Крайняком , яких звинувачують у тероризмі після подій під Верховною Радою України минулого року. Згадаємо, що в останній день літа 2015-го, під час акції мітингу під будівлею парламенту убік правоохоронців полетіла граната.

В результаті загинули чотири бійці Нацгвардії, ще півсотні людей постраждали. Підозрювані рік провели в СІЗО. 29 липня цьогоріч ГПУ оприлюднила обвинувачення винуватцям кривавих сутичок під Верховною Радою.

Слідство переконане, що саме Гуменюк, боєць батальйону "Січ", який на той час був у відпустці, кинув гранату у своїх же колег. Свою провину підсудний не визнає. У прокуратурі ж переконані, що Сергій Крайняк жбурляв димові шашки для відволікання уваги, а Ігор Гуменюк кидав гранату.

Гранату, переконує Гуменюк, йому підкинули. Утім, інший підсудний Сергій Крайняк вже заявив, що його змушували брехати.

"Мене били, чинили психологічний тиск тільки з метою того, щоб я дав неправдиві покази проти Ігоря, а також проти верхівки партії "Свобода", що нібито вона організувала теракт, а Ігор його здійснив",
– каже підозрюваний Сергій Крайняк.

В Ладижині громадська організація «Сокіл» та інші активісти міста організували флеш-моб під назвою «Димовуха –це не злочин» на підтримку Сергія Крайняка. Подібні акції пройшли по всій Україні. Взяв участь в акції також депутат Ладижинської міської ради від партії ВО «Свобода» Василь Бобрик.

26 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 864 Коментарів: 1
Написав: Бузень 26.09.2016 - 11:06
Молодые фашисты...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль