Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Влада, Топ-5 В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

Ладижинський міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді опублікував на сайті Ладижинської міської ради соціальну рекламу щодо ВІЛ-інфекції в місті Ладижин.

Повідомляється, що в місті станом на 2015 рік зареєстровано 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих з яких 55 чоловіків та 21 жінка. Відмітимо, що за період з 2008 року рівень ВІЛ-інфікованих не змінився, якщо вірити офіційній інформації. Для прикладу, в 2008 році було офіційно зареєстровано 79 ВІЛ-інфікованих.

Основним джерелом поширення ВІЛ-інфекції в Ладижині є поширення через кров, - в 56. 7% випадках. На другому місці статевий спосіб, - 41, 9% і третє місце займає вертикальний спосіб(діти, народжені від ВІЛ), - 1, 4 %.

Бажаючи отримати інформацію або проконсультуватись можуть це зробити звернувшись Ладижинського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, який знаходиться по вулиці Процишина, 23 ( телефон – 6-12-61). Також в Ладижині працює кабінет довіри в Ладижинському МТМО ( телефон – 6-12-00).

1956_image003.png (368.94 Kb)
2166_image001.png (377.45 Kb)
16 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1562 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль