Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Влада, Топ-5 В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

Ладижинський міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді опублікував на сайті Ладижинської міської ради соціальну рекламу щодо ВІЛ-інфекції в місті Ладижин.

Повідомляється, що в місті станом на 2015 рік зареєстровано 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих з яких 55 чоловіків та 21 жінка. Відмітимо, що за період з 2008 року рівень ВІЛ-інфікованих не змінився, якщо вірити офіційній інформації. Для прикладу, в 2008 році було офіційно зареєстровано 79 ВІЛ-інфікованих.

Основним джерелом поширення ВІЛ-інфекції в Ладижині є поширення через кров, - в 56. 7% випадках. На другому місці статевий спосіб, - 41, 9% і третє місце займає вертикальний спосіб(діти, народжені від ВІЛ), - 1, 4 %.

Бажаючи отримати інформацію або проконсультуватись можуть це зробити звернувшись Ладижинського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, який знаходиться по вулиці Процишина, 23 ( телефон – 6-12-61). Також в Ладижині працює кабінет довіри в Ладижинському МТМО ( телефон – 6-12-00).

1956_image003.png (368.94 Kb)
2166_image001.png (377.45 Kb)
16 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1532 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль