Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Влада, Топ-5 В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

В Ладижині 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих

Ладижинський міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді опублікував на сайті Ладижинської міської ради соціальну рекламу щодо ВІЛ-інфекції в місті Ладижин.

Повідомляється, що в місті станом на 2015 рік зареєстровано 76 офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих з яких 55 чоловіків та 21 жінка. Відмітимо, що за період з 2008 року рівень ВІЛ-інфікованих не змінився, якщо вірити офіційній інформації. Для прикладу, в 2008 році було офіційно зареєстровано 79 ВІЛ-інфікованих.

Основним джерелом поширення ВІЛ-інфекції в Ладижині є поширення через кров, - в 56. 7% випадках. На другому місці статевий спосіб, - 41, 9% і третє місце займає вертикальний спосіб(діти, народжені від ВІЛ), - 1, 4 %.

Бажаючи отримати інформацію або проконсультуватись можуть це зробити звернувшись Ладижинського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, який знаходиться по вулиці Процишина, 23 ( телефон – 6-12-61). Також в Ладижині працює кабінет довіри в Ладижинському МТМО ( телефон – 6-12-00).

1956_image003.png (368.94 Kb)
2166_image001.png (377.45 Kb)
16 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1566 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль