Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша У вівторок Ладижин відвідає Михаїл Саакашвілі

У вівторок Ладижин відвідає Михаїл Саакашвілі

75_2_001_1.jpg (46.64 Kb)Як нам стало відомо нашому ресурсу від координаторів Руху Нових Сил у вівторок 17 січня Ладижин відвідає відомий в Україні політик Михаїл Саакашвілі.

Зустріч відбудеться о 15.00 на міській площі фонтанів в місті Ладижин. Під час зустрічі планується обсудити головні проблеми, які має місто Ладижин на сьогодні.

На зустріч запрошуються прихильники Михаїла Саакашвілі та всі, хто бажає змін в країні.
16 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1182 Коментарів: 11
Написав: ВЛАДИЖИН 16.01.2017 - 11:47
А тепер він хто такий?
Написав: OstapBender 16.01.2017 - 12:03
ВЛАДИЖИН, циркач. Возить по Україні цирк шапіто...
Написав: pash 16.01.2017 - 13:01
Остапе.А чим відрізняється наш рижий українець від міхаела. Рижий залетів на Україну як перекотиполе. Він сам не заперечує,що Ладижин , а відповідно і Україна це не його Батьківщина. І ми його терпимо...Не буде глядачів, не буде циркачів. У цих грузинів хоча би є національна гордість.... А їх всього на всього по світу назбирається 6 млн.Я особисто піду на зустріч, а знаєте чому. А тому що грузин Міхаел вивчив українську мову, а наш рижий українець її зневажає. А ще основне, що інтересує мене -він знищив грузинських "злодіїв у законі" А ми навпаки із чиновників і депутатів поробили злодіїв у "загоні"Щось "пороблено " у країні і місті...
Написав: OstapBender 16.01.2017 - 13:27
pash, особисто ти був у Грузії? Бачив, як там люди живуть? А я був і бачив, тому скажу, що він такий самий мерзотник, як і ваш Петя
Написав: pash 16.01.2017 - 14:14
Остапе.Ти не уважно читаєш мої коментарі. Я наголошую, що із недовірою відношусь до політики і до політиків.Останній раз я був на зустрічі із Литвином..Не рахуючи Заболотнього, Матвієнко, Порошенко і КУчера...Як і Петя, так і інщі це не мої кумири... В останніх я взагалі не вірю і для себе не створюю...А ось із злодіями у законі -"хациками" у мене інші стосунки ...Мені подобається, як Міхаел від них позбувся.
Написав: nina 16.01.2017 - 16:04
Такого Українця, як грузин Міхо немає. Але така особистість в сучасній їсторії повинна бути. Для того щоб їсторія взяла правильний напрямок. Тому ми,громадяни України, повинні прийняти Міхо, як їсторичну необхідність. Без такої людини в їсторії України буде дюрка.Свою місію він повинний виконати.
Написав: Arhip 16.01.2017 - 17:19
Дописувач ОстапБендер, будете порушувати првила та ображати інших дописувачів або адміністраторів сайту, отримаєте бан. Якщо не знаєте правил спілкування, перечитайте правила.
Написав: pash 16.01.2017 - 21:15
Дурню балакучий і бендере / Не путайте із С.Бандерою/ Ви абсолютно переходите межі дозволеного.... Якщо мама розуму не дала.... то це не проблема ображати, особливо Жінку..... А саме головне,що ми,на цьому сайті, зацепили щось дуже важливе.... А у когось починають здавати нерви....Істерія получається... І не безпідставна....Прихвостні-вони завжди прихвостні!!
Написав: nina 17.01.2017 - 10:23
Я так зрозуміла, щось написала та істота, відносно мене. Ця людина щось дуже до мене чипляється. Вже з десяток ніків поміняв і все зараді мене. Напевно, колись не відповіла йому взаємністю. Ну не люблю я покидьків. І що мені з цим робити, не знаю.
Написав: OstapBender 17.01.2017 - 12:10
Андрюша, ти коли не будь чув про програми, які змінюють ІР?
Написав: Wanch 19.01.2017 - 15:18
Я ось читаю ваші "відозви" та й думаю: - А для чого вам Міхаель, чи - Міхаїл? (один хрен).
Ну,був Саакашвілі Президентом Грузії, то й що?
Роздерібанив країну, кинув її в злидні.
Вигнали Мішу з Грузії(треба, щоб були посадили за грати, та він вчасно втік).
Побігав по Америці, там трошки навіть читав лекції,
приїхав в Україну, дали йому громадянство та ще й поставили губернатором Одеси.
Ну і що? Що він там підняв, чи вирішив проблеми?
Вся Одеса з нього, як з клоуна сміялась.
Як кажуть: "залупився" грузин з Президентом, з Міністерством і думає зробити революцію.
Та який він політик? Грузинське дерьмо по російськи.
Як він так вам до вподоби, то просіть його губернатором Ладижина, чи що?
Ви думаєте, що грузин дасть вірний напрямок в Україні?
По-моєму, тут лише О.Бендер розумний, а всі іншіbiggrinРЕВОЛЮЦІОНЕРИ!!
ТОбто - дурні!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль