Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 У ладижинському виборчому окрузі №17 стало на одного кандидата менше

У ладижинському виборчому окрузі №17 стало на одного кандидата менше

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1438_vibori.jpg
Один з десяти кандидатів-мажоритарників по виборчому окрузі №17 зійшов з дистанції та відмовився змагатися за мандат нардепа, збільшивши цим самим шанси на перемогу інших учасників.
Так, 10 жовтня ЦВК скасувала реєстрацію екс-голови Теплицької райдержадміністрації Василя Романюка кандидатом у депутати Верховної Ради України в одномандатному окрузі №17 з центром у місті Ладижин.
Рішення було прийнято на підставі звернення Романюка із заявою про відмову балотуватися на позачергових парламентських виборах.
Нагадаємо, що Василь Романюк став першим зареєстрованим кандидатом-самовисуванцем по ладижинському виборчому округу.
Крім того, саме після реєстрації Романюка Центральною виборчою комісією, він згідно розпорядження глави держави Петра Порошенка був звільнений з посади голови Теплицької районної державної адміністрації.
13 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 613 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль