Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 У ладижинському виборчому окрузі №17 стало на одного кандидата менше

У ладижинському виборчому окрузі №17 стало на одного кандидата менше

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1438_vibori.jpg
Один з десяти кандидатів-мажоритарників по виборчому окрузі №17 зійшов з дистанції та відмовився змагатися за мандат нардепа, збільшивши цим самим шанси на перемогу інших учасників.
Так, 10 жовтня ЦВК скасувала реєстрацію екс-голови Теплицької райдержадміністрації Василя Романюка кандидатом у депутати Верховної Ради України в одномандатному окрузі №17 з центром у місті Ладижин.
Рішення було прийнято на підставі звернення Романюка із заявою про відмову балотуватися на позачергових парламентських виборах.
Нагадаємо, що Василь Романюк став першим зареєстрованим кандидатом-самовисуванцем по ладижинському виборчому округу.
Крім того, саме після реєстрації Романюка Центральною виборчою комісією, він згідно розпорядження глави держави Петра Порошенка був звільнений з посади голови Теплицької районної державної адміністрації.
13 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1003 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль